Letem módním světem: Inspirace pro všední den i odvážné experimenty – Rozhovory s předními návrháři – Trendy z oblasti životního stylu

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V posledním březnovém vydání magazínu vám nabídneme pestrou módní inspiraci pro všechny. Pokud se chystáte s jarem obměnit či doplnit svůj šatník, tak snad pro vás bude inspirací móda všemožných značek, které se objevily na denních přehlídkách Mezinárodních veletrhů módy Styl a Kabo. Modely předvedených kolekcí jsou však určeny až pro příští rok.

V zahraničním příspěvku zavítáme podruhé do New Yorku na přehlídku Fashion Rocks, kterou vás provede její kurátor Elton John.

V další reportáží zavítáme do Brna na veletrh optiky, který se stal svědkem velkolepé show jedné z předních módních značek a zároveň premiéry kolekce brýlí Osmany Laffita. Osmany Laffita do Brna přivezl kompletní kolekci pro jaro-léto 2007 – všech 59 modelů dámské i pánské módy od plážových a volnočasových přes vycházkové a ležérně společenské až po překrásné večerní róby. Společně s nimi se na mole představilo patnáct brýlí ve třech barevných provedeních, navržených jako doplněk právě k této kolekci.

A samozřejmě vás pozveme ke sledování dalšího vydání magazínu, ve kterém vám představíme novou kolekci společenské módy OP Prostějov a mladým dívkám poradíme, jak se mohou stát modelkou.

Stopáž22 minut
Rok výroby 2007
 P ST 4:3
ŽánrDokument