Nahrávám video

22. srpen 2017

Obsah dílu

Premiér Sobotka na MMR — Premiér Sobotka na MMR — Spory o stavební řízení — USA a strategie pro Afghánistán — Vyšetřování útoku v Barceloně — Bezpečnostní opatření v ČR — Vyšetřovací komise k únikům informací ze spisů — Zavřené lesy na jihu Šumavy — Vyhošťování nebezpečných islamistů z Německa — Archeologové zkoumají pracovní tábor — Peníze ze státního rozpočtu — Termín prezidentských voleb — Pět let projektu Potraviny na pranýři — Zemětřesení na italském ostrově Ischia — Požáry v Chorvatsku — Chronické srdeční selhání — Léčba srdce — Doplatky za ztráty na slepicích — Právo vězňů na kontakt s dětmi — Spory o peníze za opravu silnice — Češi žijící na Slovensku — Padesát let největšího dalekohledu v ČR

Části dílu

00:30
Premiér Sobotka na MMR
  Premiér Bohuslav Sobotka dnes pokračoval v bilančních jednáních s ministry. Dnes hodnotil práci resortu pro místní rozvoj.
  03:29
  Premiér Sobotka na MMR
   Ministryni Šlechtové se podařilo prosadit i dva kontroverzní zákony. Tím prvním, který začne platit za devět dní, je zákon o pohřebnictví.
   06:27
   Spory o stavební řízení
    Rozhovor se senátorem Milošem Vystrčilem.
    09:09
    USA a strategie pro Afghánistán
     Afghánská vláda přivítala rozhodnutí Bílého domu navýšit tamní počty amerických vojáků. Zatím není jasné o kolik - nejčastěji se mluví o čtyřech tisících.
     11:44
     Vyšetřování útoku v Barceloně
      Teroristé v Katalánsku plánovali mnohem větší útok pomocí výbušnin. Před soudem v Madridu to přiznal jeden ze čtyř zadržených členů buňky.
      12:26
      Bezpečnostní opatření v ČR
       V Česku se zatím nebudou zpřísňovat bezpečnostní opatření. Už včera to prohlásil ministr vnitra Milan Chovanec a dnes to po zasedání zpravodajské skupiny potvrdilo policejní prezidium.
       12:49
       Vyšetřovací komise k únikům informací ze spisů
        Sněmovní vyšetřovací komise dnes řešila další úniky informací ze spisů. Původně vznikla hlavně kvůli údajným nahrávkám rozhovorů mezi bývalým ministrem financí a novinářem.
        15:33
        Zavřené lesy na jihu Šumavy
         Živý vstup Ondřeje Ublicka.
         17:45
         Vyhošťování nebezpečných islamistů z Německa
          Německé úřady dostaly do rukou nástroj, který může spustit vlnu vyhoštění nebezpečných islamistů. Spolkový správní soud v Lipsku v přelomovém rozsudku definitivně potvrdil, že úřady mohou vyhošťovat radikály do zemí původu.
          20:09
          Archeologové zkoumají pracovní tábor
           Přesnější informace o minulosti komunistických pracovních táborů pomáhají odhalit archeologové.
           23:17
           Peníze ze státního rozpočtu
            Hned tři ministři se dnes setkali s šéfem resortu financí, aby získali nějaké peníze navíc.
            25:55
            Termín prezidentských voleb
             Předseda senátu Milan Štěch oznámí zítra termín prezidentských voleb.Termín voleb prezidenta republiky bude vyhlášen ve středu.
             26:26
             Pět let projektu Potraviny na pranýři
              Přes 4 miliony návštěvníků webu, více než 35 milionů zobrazených položek, víc než 3700 zveřejněných závadných šarží zboží.
              28:31
              Zemětřesení na italském ostrově Ischia
               Dva lidé zemřeli, zraněných je na čtyřicet. Žádní Češi mezi nimi nebyli.
               29:00
               Požáry v Chorvatsku
                Pobřeží Chorvatska se potýká s novou vlnou požárů. Zasažena je hlavně oblast kolem Šibenyku a Zadaru, kde s hašením pomáhají letadla a vrtulníky.
                31:42
                Chronické srdeční selhání
                 Dušnost, otoky, přibírání na váze - tři příznaky, kterým lidé často nevěnují pozornost a připisují je věku. Mohou to být přitom varovné signály, že srdci dochází síly.
                 34:28
                 Léčba srdce
                  Dlouhodobým cílem je zkonstruovat kvalitní mechanické srdce, které by to selhávající lidské dokázalo trvale nahradit.
                  38:09
                  Doplatky za ztráty na slepicích
                   Jihomoravský kraj už poslal obcím postiženým ptačí chřipkou peníze, aby dorovnal sumu, kterou lidé dostali od státu na reálnou cenu za slepici.
                   40:09
                   Právo vězňů na kontakt s dětmi
                    Pobyt ve vězení by neměl být důvodem pro úplné přerušení kontaktu mezi rodičem a jeho dětmi - rozhodl o tom Ústavní soud.
                    41:16
                    Spory o peníze za opravu silnice
                     Živý vstup Zuzany Glacové.
                     42:14
                     Češi žijící na Slovensku
                      Česko a Slovensko si tento týden připomínají pět a dvacet let od podpisu dohody o rozdělení federace. Obě země přesto zůstávají v mnohém propojené.
                      45:19
                      Padesát let největšího dalekohledu v ČR
                       Hlavní zrcadlo má průměr dva metry, i s okolní konstrukcí váží přes 80 tun. Největší dalekohled slouží v Česku přesně padesát let.
                       Přehrát celé video
                       Stopáž48 minut
                       Další díl
                       23. srpen 2017

                       Přehled dílů

                       Stopáž54 minut

                       25. listopad

                       Headlines — Prezidentská volba — Úspěšní kandidáti — Vyřazení kandidáti — Útoky v osvobozeném Chersonu — Útoky na infrastrukturu — Mezinárodní zátah policie — Poslanci o definitivním konci EET — Nový vslatník Škoda JS — Další dodavatel energií oznámil zdražení — Růžový kavalír ve Státní opeře — Obnovené hraniční kontroly — Dobrovolné spoření na důchod — Adventní trhy v Brně — Slevové předvánoční akce — Co ověřit — Ustavující jednání pražských zastupitelů — Dopravní omezení v Litomyšli — Sestavování vlády v Izraeli — Financování kampaně Emmanuela Macrona — Pátrání po vzácném bolidu — Vandalové poškodili vraky aut v centru Hradce Králové — Trest pro kardinála Josepha Zena — Kontroly lesů před Vánocemi — Hospodaření Cermatu — Námraza na silnicích — Vzpomínky Draca Malfoye

                       25. 11. 2022 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       25. listopad

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       25. 11. 2022 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       24. listopad

                       Headlines — Mimořádné příjmy do rozpočtu — Debaty o zastropování cen energií — Daň z mimořádných zisků — Evropská spolupráce kolem plynu — Válka na Ukrajině — Ruské ostřelování Chersonské oblasti — Summit V4 o podpoře Ukrajině — Summit Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti — Pokles cen pohonných hmot — Ministři vnitra o migraci — Pašování peněz za hranice — Závádné šarže očkovacích vakcín pro děti — Praha po volbách bez primátora i koalice — Dům pro rodiny těžce nemocných dětí — Důvěra v českou ekonomiku — Trest pro zastupitele za schvalování ruského útoku — Odstavené vozy před dokončením — Zima na horách — Předpověď počasí na nejbližší dny — Jak bude na Vánoce — Nominace Petra Hladíka — Kandidát na prezidenta Marek Hilšer — Bičování v Afhgánistánu — Protesty v čínské továrně — Péče o pacienty s mrtvicí — Zdražení služeb České pošty — Nehoda kamionu s pivem — Část Prahy bez tepla — Obžaloba Zdeňka Sováka — Výročí uprchlické tragédie — Opravy zámku v Červené Řečici — Revoluční český přípravek pro zeměldělce — Noc s lidmi bez domova — Festival francouzského filmu

                       24. 11. 2022 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       24. listopad

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       24. 11. 2022 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       23. listopad

                       Headlines — Útoky na ukrajinskou infrastrukturu — Ukrajina po útocích — Reakce na další ruské útoky — Zastropování cen — Náklady domácností a firem — Základní úroková sazba — Petr Kříž v čele NP České Švýcarsko — Daňové záznamy Donalda Trumpa — Milost prezidenta Zemana — Útok v nákupním středisku ve Virginii — Výrazný nárůst kyberzločinu — Obnovení výroby osobního vozu Moskvič — Dopadení pachatele — Zdravotník s falešným vysvědčením — Český astronaut — Aleš Svoboda astronautem — Výběrové řízení ESA na astronauty — Šance na cestu do vesmíru — Výbuchy v Izraeli — Referendum o nezávislosti — Interview ČT24 s kandidáty na prezidenta — Omezování výroby pěstitelů a chovatelů — Návrh zákona o ochraně oznamovatelů korupce — Zatýkání v Brně — Případ otrávené řeky Bečvy — Návrh mostu — Netradiční umístění vedení nízkého napětí — Seznam národních kulturních památek — Preventivní odorizace plynu — Ukradené keltské mince — Štědrovečerní komedie Vánoční příběh

                       23. 11. 2022 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       23. listopad

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       23. 11. 2022 na ČT24

                       Události na sociálních sítích

                       Napište nám