44 minut

7. května 2017

Obsah dílu

Volby ve Francii — Volby ve Francii — Volby ve Francii — Volby ve Francii — Vládní krize v ČR — Vládní krize v ČR — Vládní krize v ČR — Vládní krize v ČR — Výročí konce druhé světové války — Slavnosti Svobody v Plzni — Propuštění školaček — Netypičtí závodníci na maratonu — Dopravní problémy kvůli maratonu — Volby ve Francii — Volby ve Francii — Volby ve Francii — Skautku hlídá policie — 10 let od kuřimské kauzy — Likvidace leteckých pum — Léčba rakoviny u klientů VZP — Psi jako ochrana před vlky — Seriál Dabing Street

Části dílu

00:38
Volby ve Francii
  Francouzské prezidentské volby míří do finále. 47 milionů voličů rozhoduje - jestli Francoise Hollanda vystřídá poprvé v historii žena - Marine Le Penová a nebo do Elysejského paláce usedne historicky nejmladší hlava státu - Emmanuel Macron.
  02:20
  Volby ve Francii
   Přesně 58 minut ještě budou Francouzi rozhodovat o budoucnosti své země, ale také celé Evropy. Žádné prezidentské volby nebyly tak sledované, žádné nepřinesly tolik překvapení, žádné neměly takový potenciál měnit nejen tuhle zemi.
   04:13
   Volby ve Francii
    Živý vstup Petra Zavadila a Jakuba Nettla.
    10:12
    Volby ve Francii
     Tyhle volby už mnohokrát potvrdily, že neplatí mnohá pravidla, která ve Francii fungují desítky let. Ani v nejvyšších patrech politiky, ani v malých obcích na francouzském venkově.
     12:39
     Vládní krize v ČR
      Vládní krize pokračuje. Premiér očekává, že Andrej Babiš skončí ve vládě do několika pracovních dnů.
      16:03
      Vládní krize v ČR
       Rozhovor s Andrejem Babišem.
       18:23
       Vládní krize v ČR
        A ještě jedna věc na politiky bezprostředně čeká: Středeční mimořádná schůze sněmovny k údajnému zneužívání médií a dalších institucí šéfem hnutí ANO a ministrem financí Andrejem Babišem.
        20:12
        Vládní krize v ČR
         Rozhovor s Andrejem Babišem.
         22:22
         Výročí konce druhé světové války
          Pokračují vzpomínkové akce k dvaasedmdesátému výročí konce druhé světové války. Na pražských Olšanských hřbitovech si dnes dopoledne lidé připomněli památku vojáků, kteří padli na území bývalého Československa.
          23:26
          Slavnosti Svobody v Plzni
           Živý vstup Lucie Pelanové.
           24:35
           Propuštění školaček
            Po 3 letech propustila nigerijská teroristická organizace Boko Haram 82 školaček a studentek unesených ve městě Čibok.
            24:45
            Netypičtí závodníci na maratonu
             Mezi 10 tisíci a šesty sty profesionálními nebo rekreačními běžci se na start pražského maratonu postavili také netypičtí závodníci - 4 vězni ve výkonu trestu.
             26:32
             Dopravní problémy kvůli maratonu
              Kvůli pražskému maratonu musela být omezená městská hromadná doprava a uzavřené některé silnice do centra Prahy. Kdo s tím nepočítal dostal se do problémů.
              29:01
              Volby ve Francii
               Vracíme se do Francie, která rozhoduje ve volbách o budoucím prezidentovi nebo prezidentce země. Je to duel s velmi jasně nakreslenými hranicemi.
               31:33
               Volby ve Francii
                Tyhle volby změnily tradiční politickou mapu Francie.
                33:46
                Volby ve Francii
                 Na schodech prezidentského paláce bude stát ve světle blesků před očima celého světa. Bude vítat nejmocnější ženy a muže planety. Nejen Francouze proto zajímá, jaká bude jejich příští první dáma, nebo poprvé v historii první pán.
                 35:51
                 Skautku hlídá policie
                  Mladou skautku, kterou proslavila fotka z prvomájové brněnské demonstrace, hlídá policie. Reaguje na vznik facebookové stránky vyzývající k jejímu lynči.
                  36:08
                  10 let od kuřimské kauzy
                   Dnes je to přesně 10 let od doby, kdy policie začala rozkrývat takzvanou kuřimskou kauzu. V průběhu vyšetřování se z ní stal jeden z nejpozoruhodnějších kriminálních případů posledních let.
                   39:21
                   Likvidace leteckých pum
                    Kvůli třem nevybuchlým leteckým bombám musela policie v německém Hannoveru evakuovat kolem padesáti tisíc lidí. Úřady zavřely také hlavní vlakové nádraží.
                    39:52
                    Léčba rakoviny u klientů VZP
                     Náklady na léčbu rakoviny rostou - vloni se pohybovaly kolem 20 miliard korun.
                     40:14
                     Psi jako ochrana před vlky
                      Psi Mastini budou v Krušných horách střežit stáda ovcí před vlky. Ti od loňského jara potrhali desítky zvířat.
                      41:53
                      Seriál Dabing Street
                       Komediální seriál Dabing Street připravuje pro ČT režisér Petr Zelenka - autor stejnojmenné hry pro Dejvické divadlo.
                       Přehrát celé video
                       Stopáž45 minut
                       Další díl
                       8. května 2017

                       Přehled dílů

                       Stopáž55 minut

                       19. června

                       Headlines — Plán na obří investici — Výroba čipů v Česku — Změny v místě obří investice — Investiční projekty v ČR — Zájem o investice v Česku — Strategické partnerství Ruska a Severní Korey — Oběti pouti do Mekky — Miliardy na odklon tepláren od uhlí — Sociální výbor sněmovny o penzích — Útok nožem na pražské čerpací stanici — Migrace z Běloruska do Polska — Imunita nové europoslankyně Nagyové — Hútijové potopili loď — Osobnosti letošních filmových Varů — Noví ústavní soudci — Pamětní kámen před FF UK — Dovolání Dominika Feriho — Bezpečnost u vody — Úhrady pojišťoven lékařům — Výdaje na zdravotnictví — Léčba rakoviny prostaty — Spor v koalici o platy ve veřejn sféře — Podmíněný trest pro Romana Berbra — Důvěra obyvatel vůči ústavním institucím — Prezident v Ústeckém kraji — Posprejovaný Stonehendge — Předvolební chaos ve Francii — Bouřky v Česku — Bouřky na fotbalovém Euru — Soudy uzavřely kauzu Pitomio Tomia Okamury — Seniorka zahnala lupiče — Sokolové v poslaneckých lavicích — Připomínka aloise Eliáše — Slovenský kabinet a lex atentát — Složení Rady ČT — Vědecký festival Vědafest — Záchrana žirafího mláděte — Oslavy 90 let FOK na Vyšehradě

                       19. 6. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       19. června

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       19. 6. 2024 na ČT24
                       Stopáž55 minut

                       18. června

                       Platy státních zaměstnanců — Růst platů ve veřejné sféře — Počty státních zaměstnanců — Jednání lídrů EU o obsazení unijních funkcí — Útok na Azov — Zemědělci vítají teplé počasí — Půjčka pro zaměstnance hutí Liberty — První zápas českých fotbalistů na Euru — Výcvik ukrajinských vojáků — Výplata dividendy ČEZ — NATO o čínské podpoře ruské agrese na Ukrajině — Představení o životě Miloše Formana — Ministr Lipavský na Slovensku — Ochrana slovenských politiků — Pátrání po pohřešovaných seniorech — Míra inflace v květnu 2024 — Nehoda raftu s Čechy — Opakované povodně v Novém Dražejově — Tisíce fanoušků z Česka v Lipsku — ME ve fotbale skupina F — Zápasy na webu z různých pohledů — Tržby restaurací během šampionátu — Útraty za šampionát — Vyšetřování výbuchu v Libavé — Nová pravidla pro advokátní úschovu — Vojáci KLDR překročili demarkační linii — Vladimír Putin v KLDR — Vzpomínka na parašutisty — Ploty na Sněžce — Nový ředitel ÚVN v Praze — Kreativita českých žáků — Masivní požáry v USA a Kanadě — Česká výroba radiofarmak — Ohniví červi v moři u Černé Hory — Podpora nemocného kamaráda — Pouliční umění v Českých Budějovicích

                       18. 6. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       18. června

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       18. 6. 2024 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       17. června

                       Rekordní požadavky ministrů — Státní rozpočet — Schodek státního rozpočtu — Neformální schůzka po volbách do EP — Kandidáti hnutí STAN — Izraelský premiér rozpustil šestičlenný válečný kabinet — Tragický výbuch v areálu Libavá — Odložení případu střelby na FF UK — Ceny potravin v Česku — Pozemní bezpilotní systémy na Ukrajině — Nehoda autobusu na Islandu — Inscenace Wernisch v Národním divadle — Počty firem v Česku — Náhradní mzda pro pracovníky Liberty Ostrava — Otravy muchomůrkou tygrovanou — Voda v přírodních koupalištích — Věznicím chybí personál — Věznice v ČR — Uvolnění kapacit věznic — Systém ETCS na železnici — Senátní návrhy na vyznamenání — Paříž před olympiádou — Migranti u řeckého pobřeží — Ochrana nejcennější zemědělské půdy — Ukrajinští uprchlíci v Česku — Letní konzulární jednatelství — Předvolební kampaň v Británii — Vydání Nikhila Gupty — Objev nejdelší pravěké mohyly — Umělá inteligence — Nový úsek dálnice — Obnova hotelu Ještěd

                       17. 6. 2024 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       17. června

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       17. 6. 2024 na ČT24
                       Stopáž49 minut

                       16. června

                       Výběr českého eurokomisaře — Výběr portfolia pro českého eurokomisaře — Pravomoci Evropské komise — Mírový summit ve Švýcarsku — Izrael v Gaze každý den pozastaví vojenské operace — Peníze pro Vězeňskou službu — Výpovědi členů vězeňské služby ve Valdicích — Novela mysliveckého zákona — Havárie autobusu s českými turisty na Islandu — Kritika Kennedyho kandidatury na prezidenta USA — Piráti zahájili kampaň před krajskými volbami — Inscenace Bůh v Las Vegas v Divadle Na zábradlí — Novela trestní politiky — Sbírka na kyslíkový přístroj pro nemocného chlapce — Český astronaut — Začala sezona lovu dravců — Česká animace uspěla v Annency — Zájem o práci u hasičů roste — Aplikace eRecept má nově mapu lékáren — Opatření na zlepšení dostupnosti léků — Další výpadky léků — Finanční pomoc pro zaměstnance Liberty Ostrava — Útok v Hamburku — Poláci pořádají cvičení pro civilisty — Přibývá syntetických drog — Návštěvnost festivalu Rock for People — Příprava letních olympijských her v Paříži — Vrcholí festival Skupova Plzeň

                       16. 6. 2024 na ČT1
                       Stopáž49 minut

                       16. června

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       16. 6. 2024 na ČT24
                       Stopáž50 minut

                       15. června

                       Mírový summit ve Švýcarsku — Snahy o ukočení bojů na Ukrajině — Tři klíčové body mírového plánu — Pirátská strana hodnotí výsledek voleb — Státní podpora penzijního spoření — Spory o kasino v Chrášťanech — Inaugurace nového slovenského prezidenta — Slavnostní recepce v Bratislavě — Hrazení léčby za některé úrazy — Muzejní noc v Ostravě a v Praze — Pieta v Lidicích — Oslavy narozenin Karla III. — Tréninkové letadlo L-39NG — Riskantní jízda na zadní části vlaku — Festival Rock for People — Nebezpečí mikropůjček — Zodpovědné úvěry — Půjčování peněz v zastavárnách — Prodej prstenu v zastavárně — Nemoci způsobené klíšťaty — Boje v Gaze — Posilování pravicových stran ve Francii — Autobusy na Ještěd — Nehoda na závodech v Jičíně — Náklady na školní družiny — Svatováclavský pohár — Barokní večer v Mariánské Týnici

                       15. 6. 2024 na ČT1
                       Stopáž50 minut

                       15. června

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       15. 6. 2024 na ČT24

                       Události na sociálních sítích

                       Napište nám