45 minut

19. září 2015

Obsah dílu

Otevření tunelu Blanka — Otevření tunelu Blanka — Nejdražší dopravní stavby v ČR — Otevření tunelu Blanka — Otevření tunelu Blanka — Situace s uprchlíky — Situace s uprchlíky — Situace s uprchlíky — Situace s uprchlíky — Situace s uprchlíky — Externí poradci Nemocnice Na Homolce — Práce pro nezaměstnané — Pojistné podvody — Dny NATO — Dny NATO — Dny NATO — Dny NATO — Situace s uprchlíky — Pouť na Svatý Kopeček — Vesnice roku — Vesnice roku — Oktoberfest — Řecko před volbami — Zažít město jinak

Části dílu

00:33
Otevření tunelu Blanka
  Komplex Blanka je v provozu. Nejdelší městský tunel v Evropě otevřel pražský magistrát po osmi letech od zahájení stavby.
  03:14
  Otevření tunelu Blanka
   Rozhovor s Petrem Dolínkem.
   04:38
   Nejdražší dopravní stavby v ČR
    Jak už bylo řečeno, tunel Blanka patří mezi 3 nejdražší dopravní stavby v Česku. Tou úplně nejnákladnější byl ostravský úsek dálnice D1.
    05:29
    Otevření tunelu Blanka
     V Blance bylo rušno okamžitě potom, co se otevřela. Někteří šoféři vyjeli právě a jen kůli tomu, aby si tři navazující tunely vyzkoušeli.
     07:04
     Otevření tunelu Blanka
      Tunel Blanka má hlavně odvést auta z centra Prahy a zklidnit tam dopravu. Pomoci má také řidičům, kteří metropolí jen projíždějí.
      09:10
      Situace s uprchlíky
       Navzdory vysokému plotu a uzavřeným hranicím se Srbskem proudí do Maďarska další uprchlíci.
       10:10
       Situace s uprchlíky
        Pojďme se teď podívat na aktuální trasy migrantů: klíčovou zemí pro cestu do západní Evropy zůstává Srbsko.
        10:58
        Situace s uprchlíky
         Živé vstupy Karla Rožánka, Jana Beránka a Václava Černohorského.
         19:40
         Situace s uprchlíky
          Česká armáda je v případě řešení uprchlické krize připravena posílit policii do 48 hodin o stovky mužů.
          20:30
          Situace s uprchlíky
           Bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová kritizovala středoevropské země kvůli jejich přístupu k uprchlíkům.
           24:00
           Externí poradci Nemocnice Na Homolce
            Další odliv peněz z Nemocnice Na Homolce. Faktury, které získala ČT, ukazují, že současné vedení jen za půl roku vyplatilo externím poradcům přes dva a půl milionu korun.
            26:39
            Práce pro nezaměstnané
             Přerovská radnice rozjíždí průlomový projekt. Během následujících měsíců chce za minimální mzdu zaměstnat tři sta lidí.
             28:30
             Pojistné podvody
              Češi chtějí stále častěji nelegálně dostat peníze z pojišťoven. Za prvního půl roku přibylo proti loňsku pojistných podvodů za víc než 60 milionů korun.
              30:24
              Dny NATO
               Největší česká přehlídka vojenské techniky, Dny NATO, začala na letišti Leoše Janáčka u Ostravy.
               33:12
               Dny NATO
                Živý vstup Pavla Navrátila.
                34:22
                Dny NATO
                 Zájem veřejnosti o Dny NATO provázel i předchozí ročníky. Loni přišlo 225 tisíc lidí.
                 35:22
                 Dny NATO
                  Hrdinové současní i ti z minulosti. Na dnech NATO se pravidelně setkávají generace pilotů a vojáků nejen z různých zemí ale i období.
                  37:19
                  Situace s uprchlíky
                   37:46
                   Pouť na Svatý Kopeček
                    Na Svatý Kopeček u Olomouce dnes dorazily asi 4 stovky Romů. Na jednom z nejnavštěvovanějších poutních míst u nás se při Romské pouti setkali lidé už posedmnácté.
                    38:20
                    Vesnice roku
                     Vesnicí roku 2015 České republiky se stala obec Krásná na Chebsku.
                     38:37
                     Vesnice roku
                      Živý vstup Luboše Dostála.
                      39:42
                      Oktoberfest
                       V Mnichově odstartoval Oktoberfest - největší pivní slavnost na světě.
                       39:59
                       Řecko před volbami
                        Řeky v neděli čekají letos už druhé předčasné volby. Podle průzkumů v nich svede napínavý souboj levicová Syriza a konzervativní Nová demokracie.
                        42:00
                        Zažít město jinak
                         Města zaplavila hudba, tanec a sousedská zábava. Už desátý ročník pouličního festivalu s názvem "Zažít město jinak" se dnes konal na stovkách míst v celkem dvanácti městech.
                         Přehrát celé video
                         Stopáž44 minut
                         Další díl
                         20. září 2015

                         Přehled dílů

                         Stopáž54 minut

                         26. únor

                         Jak podpořit výkon ekonomiky — Tripartita o zaměstnanosti a penzích — Opatření podle Národní ekonomické rady vlády — Jednání zástupců vlády, firem a zaměstnanců — Summit o efektivnější pomoci Ukrajině v Paříži — Stažení ukrajinských vojáků z Lastočkyně — Změna cen dálničních známek — Tři Češi zemřeli v Kyrgyzstánu pod lavinou — Protesty evropských zemědělců — Protest zemědělců proti unijní politice — Výměna průkazů pojištěnců VZP — Stavba mostu přes Bečvu — Vyšetřování výbuchů na plynovodech Nord Stream — Klec bláznů ve Švandově divadle — Proces se soudcem Ivanem Elischerem — Odkládané investice českých zbrojařů — NKÚ: Chemické vojsko bez potřebného vybavení — Ocenění za pomoc napadenému chlapci — Rekordně teplý únor — Trend nižší spotřeby plynu — Spotřeba zemního plynu — Volná cesta Švédska do NATO — Rezignace palestinské vlády — Případy černého kašle v Česku — HHC na seznamu zakázaných látek — Další odložený nástup zaměstnanců hutí Liberty Ostrava — Kauza nemocničních zakázek — Japonský modul na Měsíci — Neplatné referendum v Jáchymově — Teplý únor a klíšťata — Austrálie a kybernetické hrozby — Rostoucí zájem o leteckou přepravu zboží — Jihočeské ocenění zrestaurovaných varhan

                         26. 2. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         26. únor

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         26. 2. 2024 na ČT24
                         Stopáž51 minut

                         25. únor

                         Headlines — Deficit důchodového účtu — Udržitelnost důchodového systému — Hospodaření důchodového systému — Za Ukrajinu padlo 31 tisíc vojáků — Boje na Ukrajině — Práva pro stejnopohlavní páry — Vyjednávání o situaci v Gaze — Připomínka studentského pochodu v roce 1948 — Hra Ještě chvilku v Národním divadle — Zkušenosti s investováním — Trojnásobná vražda v Hořovicích — Kočka divoká na Křivoklátsku — Konec využívání CD disků u soudů — Zásahy horské služby — Robotické operace — Zálohy na energie — Spotřeba energií — Dispečink energetické sítě — Trump vyhrál republikánské primárky v J. Karolíně — Špatný stav cyklostezek po zimě — Návrat ukradené sochy — Ostravská galerie Plato v architektonické soutěži — Negativní dopady brexitu — Lukašenko chce zůstat vůdcem Běloruska — Lyžařské areály ukončují sezonu — Oceněné snímky na Berlinale — 70 let pravidelného vysílání ČST

                         25. 2. 2024 na ČT1
                         Stopáž51 minut

                         25. únor

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         25. 2. 2024 na ČT24
                         Stopáž50 minut

                         24. únor

                         Západní lídři v Kyjevě — Boje na Ukrajině — Dva roky od ruské invaze na Ukrajinu — Vzkaz premiéra Fialy — Válka ve fotkách — Připomínky začátku války v ČR — Průvody v Praze a Olomouci — Urchlíci z Ukrajiny v ČR — Situace v Rusku — Mapa fronty — Dění v Dnipru — Zvýšené hladiny řek — Lepčí ratingové vyhlídky pro ČR — Debaty o legalizaci konopí v ČR — Koncert Fat Boy Slima — Protest zemědělců v Paříži — Soumrak nádražních hospod — Pád člověk ze Sněžky — Debaty o zdražení jízdného v Praze — Hromadná doprava v Praze — Ceny jízdného v regionech — Rusko vydalo tělo Navalného — Republikánské primárky v Jižní Karolině — Zájem o letní tábory — Referendum v Jáchymově — Uvedení hudební komedie Company — Únik dokumentů o čínské špionáži — Otevřený stacionář — Připomínka oběti Jana Zajíce — Pomoc Ukrajině — Akce Den za Ukrajinu

                         24. 2. 2024 na ČT1
                         Stopáž50 minut

                         24. únor

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         24. 2. 2024 na ČT24
                         Stopáž54 minut

                         23. únor

                         Miliardové investice krajů do oprav — Debaty o dělení daní — Příjmy krajů — Ruské drony zasáhly Oděsu a Dnipro — Vojenský kaplan — Setkání s uprchlíky na Hradě — Dohoda o dodávce pušek — Pomoc pro Ukrajinu — Třetí povodňová vlna roku — Reakce na zemědělské protesty — Místa útoků jako cíle turistů — Nehoda na D5 — Bill Clinton v Praze — Ocenění pro kameramana Josefa Špeldu — Rozhodnutí v kauze Sebastiana Kurze — Modul Odysseus přistál na Měsíci — Pád kabiny lanové dráhy na Ještěd — Václavské skály a příprava na ferraty — Pohřeb Alexeje Navalného — Tragický požár ve Valencii — Jak hospodařit v lesích — Lesy v Česku — Spásání rozlehlých luk — Petiční stánek před Úřadem vlády — Odblokované miliardy z EU pro Polsko — Částečná legalizace marihuany — Stížnost na kaolinové doly — Sankce proti Rusku — Průzkum o válce — Útěk před válkou ze Záporoží — Dopravní spojení v okolí Velkých Opatovic — Maďarsko koupí od Švédska čtyři stíhačky Gripen — Propojení státních peněžních ústavů — Odkaz Jana Zajíce — Zemřel Petr Moos — Pomoc od zkušených vozíčkářů

                         23. 2. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         23. únor

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         23. 2. 2024 na ČT24
                         Stopáž54 minut

                         22. únor

                         Protesty zemědělců — Průběh protestu v Česku — Protesty zemědělců v Evropě — Požadavky zemědělců — Požadavky protestujících zemědělců — Střelba na dálnici u Jeruzaléma — Situace v Pásmu Gazy — Penze pro naročné profese — Rekordní úspora energií — Vyšetřování manažerů Krajské zdravotní — Nejlepší český komiks loňského roku — Boje na Ukrajině — Demonstrace před hutí Liberty — Schodek na důchodovém účtu — Předpověď počasí na další dny — Případ znásilněné dívky z Brna — Redefinice znásilnění — Soud v kauze Cimický — Ochrana lodí v Rudém moři — Ostatky Alexeje Navalného — Brněnské vodojemy — Jmenování soudců — Potratová legislativa v Polsku — Biden označil Putina za šíleného hajzla — Turečtí fanoušci v Praze — Pomoc Ukrajině — Hendikepovaní Ukrajinci v ČR — Migranti v Albánii — Ochrana vystavovaných děl ve Francii — Architekt Karel Hubářek by oslavil sto let — Projekt na usmíření pachatelů s obětmi — Požár ve Valencii — Virtuální vesmírná stanice

                         22. 2. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         22. únor

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         22. 2. 2024 na ČT24

                         Události na sociálních sítích

                         Napište nám