31 minut

7. února 2011

Obsah dílu

Headlines — Záchranný kruh pro Sazku: Penta a E-Invest — O prodražení Blanky vědělo už minulé vedení magistrátu — Krajské krizové scénáře po odchodech lékařů — Nová země na mapě Afriky: Jižní Súdán — Zrušte demonstraci,vyzval starosta radikály — Jančík znovu obviněn — Na 3,5 roku do vězení má jít mladík, který v Chrastavě při srpnových bleskových povodních okradl vyplavenou rodinu. — Zemřel Pavel Vondruška, skladatel, herec a jeden z "Cimrmanů" — Nehoda na žižkovském nákladovém nádraží — 14. den egyptských bouří — Assange před londýnským soudem — Tresty pro majitele zanedbávaných památek — Moje drahé Česko: Cesta čínského trička na český trh a další témata — Do českých kin míří snímek Norské dřevo

Části dílu

00:29
Headlines
  Přehled zpráv
  01:45
  Záchranný kruh pro Sazku: Penta a E-Invest
   Dvě společnosti poskytnou Sazce tolik peněz, kolik bude potřebovat na odvrácení hrozby insolvence. Sportovním svazům garantují 200 milionů ročně po dobu 15 let. Na oplátku budou mít podíl na zisku Sazky.
   04:02
   O prodražení Blanky vědělo už minulé vedení magistrátu
    Současný primátor navýšení ceny o 10 miliard přičítá špatnému dozoru ze strany odboru městského investora. Náměstek Březina mluví o špatné komunikaci.
    05:45
    Krajské krizové scénáře po odchodech lékařů
     Někde si lékaři vymohli nabídky na zvýšení platů. Svou reakci projednávají.
     08:06
     Nová země na mapě Afriky: Jižní Súdán
      Výsledky referenda jsou oficiální. Uznal je i prezident Umar Bašír. Při vojenské vzpouře na jihu země zemřelo na 50 lidí.
      09:43
      Zrušte demonstraci,vyzval starosta radikály
       Dělnická strana sociální spravedlnosti odmítla výzvu starosty Nového Bydžova Loudy,aby zrušiola demonstraci a pochod městem.
       11:23
       Jančík znovu obviněn
        Policie znovu obvinila bývalého starostu Prahy 5 Milana Jančíka. Podezírá ho, že uzavřel neoprávněně - bez schválení zastupitelstva - smlouvu s Agenturou Praha 5 o postoupení pohledávek za víc než 63 milionů korun.
        12:18
        Na 3,5 roku do vězení má jít mladík, který v Chrastavě při srpnových bleskových povodních okradl vyplavenou rodinu.
         Šlo o 45 tisíc Kč, které rodina dostala jako sociální dávku a byly to tak jejich jediné peníze. Mladíkovi hrozilo až 8 let vězení. Nerozhoduje totiž výše škody, ale fakt, že kradl v době živelní katastrofy.
         14:07
         Zemřel Pavel Vondruška, skladatel, herec a jeden z "Cimrmanů"
          Vondruška podlehl zraněním, která utrpěl, když coby průvodce spadl do orchestřiště Stavovského divadla. Bylo mu 85 let.
          16:17
          Nehoda na žižkovském nákladovém nádraží
           Vlak se tu probořil do budovy, která je na seznamu kulturních památek. Tento krok přitom napadl vlastník, MČ Praha 3 i investor, který zde plánuje rezidenční centrum.
           18:24
           14. den egyptských bouří
            Poprvé se sešla nová vláda jmenovaná prezidentem Mubarakem. Opozice s kabinetem jednala, nadále ale požaduje odchod hlavy státu.
            20:58
            Assange před londýnským soudem
             Ten projedná švédskou žádost o vydání.
             24:36
             Tresty pro majitele zanedbávaných památek
              Zpřísnění postihů navrhují památkáři a radnice. Jen v Praze jsou památek, které majitelé neudrží, desítky.
              26:22
              Moje drahé Česko: Cesta čínského trička na český trh a další témata
               Ekonomický seriál se zaměří na oděvní průmysl a ceny, které za oblečení platíme v ČR a v zahraničí.
               28:06
               Do českých kin míří snímek Norské dřevo
                Filmové zpracování knihy japonského spisovatele Haruki Murakamiho.
                Přehrát celé video
                Stopáž30 minut
                Další díl
                8. února 2011

                Přehled dílů

                8313 dostupných
                Stopáž54 minut

                15. července

                15. 7. 2024 na ČT1
                Stopáž54 minut

                15. července

                Znakový jazyk a skryté titulky

                15. 7. 2024 na ČT24
                Stopáž50 minut

                14. července

                Atentát na Donalda Trumpa — Trump je lehce zraněn, útočník mrtvý — Americký prezident Biden odsoudil politické násilí — Střelba na předvolební mítinku Trumpa v Pensylvánii — Vyšetřování střelby a rekce amerických politiků — Otázky kolem postupu ochranné služby — Kroky prezidenta Bidena a reakce světových politiků — Policie identifikovala střelce — Atentáty na americké prezidenty a osobnosti — Reakce českých politiků — Vliv atentátu na prezidentskou kampaň — Fotografie z mítinku — Přípravy státního rozpočtu na příští rok — Spory v koalici kvůli snižování schodku — Jednání o příměří v Gaze — Problémy se ztracenými a zapomenutými kufry — Následky lijáků — Platy ve veřejné sféře — Agresor v zahrádkářské kolonii v Přerově — Objasněnost trestných činů — Problémy s viděním na dálku — Krátkozrakost — Vražda v Německu — Končí fotbalové EURO — Projekt létající vnučka — Nový zdroj energie ve Vraňanech u Mělníka — Vory na Šumavě — Zemřela herečka Shannen Doherty — Přípravy olympijských her v Paříži — Plíseň na plodinách — Sledovanost ženského finále Wimbledonu — Příběh herečky Judy Garlandové ve Studiu Dva

                14. 7. 2024 na ČT1
                Stopáž50 minut

                14. července

                Znakový jazyk a skryté titulky

                14. 7. 2024 na ČT24
                Stopáž51 minut

                13. července

                Přesčasy v nemocnicích — Platy lékařů — Odměňování lékařů — Boje v Gaze a jednání o příměří — Úklid po bouřkách — Zranění na festivalu Pohoda na Slovensku — Předpověď počasí na další dny — Kandidatura Joe Bidena na prezidenta — Energetická strategie ČR — Značení potravin — Zemřel americký veterán Thompson — Vila Karla Čapka — Pomoc lidem zvažujícím sebevraždu — Závada na raketě Falcon 9 — Státní ČEPRO rozšiřuje zásobníky na paliva — Cizinci studující češtinu — Osvobození herce Baldwina — Pád dítětě z okna a požár v Darmstadtu — Lepší využití dřeva z českých lesů — Finále ženské dvouhry ve Wimbledonu — Výhra Barbory Krejčíkové — Úpěchy českých žen ve Wimbledonu — Česko stopy na nejslavnějším tenisovém turnaji — Úspěchy českých tenistek na Wimbledonu — Tenisové začátky — Prezident Pavel ve vesmírném středisku NASA — Slučování obcí — Vyšetřování vražd v Británii — Povolební jednání ve Francii — Půjčování lodí — Obnovené kříže na Šumavě — Důchodci z Ukrajiny v ČR — Festival Hrady CZ

                13. 7. 2024 na ČT1
                Stopáž51 minut

                13. července

                Znakový jazyk a skryté titulky

                13. 7. 2024 na ČT24
                Stopáž55 minut

                12. července

                Trh s hypotékami — Průměrná sazba hypoték — Ceny bydlení v Evropě — Výsledky summitu NATO — Otázky kolem kandidatury Joe Bidena — Budoucnost kandidatury Bidena na prezidenta — Jednání premiéra s europoslanci — Sesuv půdy v Tatrách — Spor o obchvat Českých Budějovic — Zpoplatněné úseky dálnic — Převzetí rourovny zadlužené Liberty — Hudebni festival v Českém Krumlově — Sociální síť X a pravidla EU — Dohody o vině a trestu — Komise ke střelbě na FF UK — Návštěvnost památek — Dopadení zloděje při činu — Vyšší pokuty za špatné parkování — Škody po bouřkách — Odklízení škod po bouřkách — Aktuální situace — Předpověď počasí — Odpočívky pro kamiony — Návrh na růst koncesionářských poplatků — Ruský plan vraždy šéfa Rheinmetallu — Znečištěná řeka Bílina — Protesty v Albánii — Stárnoucí populace Japonska — Krušnohoří pět let na seznamu UNESCO — Spolupráce českých a ukrajinských firem — Důvěra v charitativní organizace na Ukrajině — Stavba tramvajové trati na Václavském náměstí — Archeologický průzkum Václavského náměstí

                12. 7. 2024 na ČT1
                Stopáž55 minut

                12. července

                Znakový jazyk a skryté titulky

                12. 7. 2024 na ČT24
                Stopáž54 minut

                11. července

                Summit NATO — Závěry summitu NATO ve Washingtonu — Jednání NATO s Ukrajinou — Očekávání Ukrajiny od summitu NATO — Jedání o situaci v huti Liberty — Zdražování pohonných hmot — Izraleská ofenziva v Pásmu Gazy — Výbuch v polském dole — Snižování důchodů komunistickým prominentům — Festival Za dveřmi — Využívání datových schránek — Soud s Alecem Baldwinem — Požár katedrály v Rouenu — Řidič ohrožoval bržděním policejní vůz — Následky bouřek — Vytopený letní tábor — Předpověď na další dny — Kontroly vagonů po nehodě v Pardubicích — Úmrtí na železnici — Případ učitelky popírající válečné zločiny na Ukrajině — Financování záchytných stanic — Předvolební kampaň v USA — Legalizace konopí v Německu — Jednání o zvýšení koncesionářských poplatků — Ruský soud zamít odvolání Orlova — Bezpečnost potravin v Číně — Nákup nákladních aut Tatra pro armádu — SPD zahajuje kampaň — Dotované obědy ve školkách — Finanční pomoc pěstitelům ovoce — Bourání chladicích věží v Litvínově — Opomíjená nemoc myasthenia gravis — Masters of Rock

                11. 7. 2024 na ČT1
                Stopáž54 minut

                11. července

                Znakový jazyk a skryté titulky

                11. 7. 2024 na ČT24

                Události na sociálních sítích

                Napište nám