1 min

21. listopadu 2010

Část: Headlines

Obsah dílu

Headlines — Stále častější krádeže firemních dat — Podají lékaři ústavní stížnost? — Největší socha Krista — Průzkum: lidem se nelíbí koalice OSD a ČSSD — 65 let od Norimberskéh procesu — Horské službě hrozí škrty — KDU-ČSL: nové vedení, nový směr? — Pochod za oběti dopravních nehod — Čekají Irsko vyšší daně? — Čína tvrdě odrazuje ostatní země, aby se účastnily předávání letošní Nobelovy ceny míru — Konec razítek v Tatarstánu — Velká rybí krádež, která se na jaře stala na Novohradsku, zůstane neobjasněna — Držitelka čtyř Grammy Dianne Reevesová v Praze

  • Vyrobeno 2010
  • Země původuČesko
  • Skryté titulky

Části dílu

00:29
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    01:36
    Stále častější krádeže firemních dat
    Stále častější krádeže firemních dat
      Podle průzkumu se s nimi setkaly skoro 3/4 firem. Policie navíc tyto činy jen obtížně vyšetřuje.
      03:53
      Podají lékaři ústavní stížnost?
      Podají lékaři ústavní stížnost?
        České lékařské komoře se nelíbí pokuty, jimiž ministerstvo hrozí doktorům, kteří překročí limity péče stanovené pojišťovnami.
        05:43
        Největší socha Krista
        Největší socha Krista
          Stojí a vysvěcena byla na západě Polska. Už úvodní ceremoniál přilákal tisíce lidí, turisty a poutníky místní vyhlížejí i do budoucna.
          08:24
          Průzkum: lidem se nelíbí koalice OSD a ČSSD
          Průzkum: lidem se nelíbí koalice OSD a ČSSD
            Ukázal to průzkum pro ČT. S oranžovomodrými koalicemi nesouhlasí téměř polovina lidí, nejvíc v Praze.
            10:58
            65 let od Norimberskéh procesu
            65 let od Norimberskéh procesu
              Jednou z připomínek je i výstava přímo na "místě činu" - ve stále fukčním justičním paláci.
              12:58
              Horské službě hrozí škrty
              Horské službě hrozí škrty
                Konkrétně jde až o dvacet milionů nižší rozpočet. Záchranáří v takovém případě doufají, že pomůžou peníze z EU.
                14:53
                KDU-ČSL: nové vedení, nový směr?
                KDU-ČSL: nové vedení, nový směr?
                  Nastupující předseda Pavel Bělobrádek za prioritu strany označil spravedlivou důchodovou reformu.
                  17:04
                  Pochod za oběti dopravních nehod
                  Pochod za oběti dopravních nehod
                    Prahou prošlo několik stovek lidí. Černé statistiky nejnověji rozšířily dvě děti, které zemřely při nehodě u Poděbrad.
                    19:34
                    Čekají Irsko vyšší daně?
                    Čekají Irsko vyšší daně?
                      Ostrovní zemi některé evropské země viní z "daňového dumpingu", nízkou daňovou sazbu v Irsku také využívají nadnárodní firmy.
                      22:55
                      Čína tvrdě odrazuje ostatní země, aby se účastnily předávání letošní Nobelovy ceny míru
                      Čína tvrdě odrazuje ostatní země, aby se účastnily předávání letošní Nobelovy ceny míru
                        Čína bojkotuje letošní předávání Nobelovy ceny míru. Pekingu se vůbec nelíbí, že ji získal bojovník za lidská práva Liou Siaopo. Čína tlačí na další státy, aby na ceremoniál 10. prosince neposílaly své zástupce.
                        25:22
                        Konec razítek v Tatarstánu
                        Konec razítek v Tatarstánu
                          Ruská autonomní republika přešla na elektronickou státní správu. Jako první v celé federaci.
                          27:16
                          Velká rybí krádež, která se na jaře stala na Novohradsku, zůstane neobjasněna
                          Velká rybí krádež, která se na jaře stala na Novohradsku, zůstane neobjasněna
                            Pytláci, kteří rybník Žebrák vypustili a ukradli z něj stovky ryb, spravedlnosti stále unikají. Kuriózní případ, který připomíná příběhy z knihy Oty Pavla, místní nijak nepobavil. Naopak - označili ho za hyenismus.
                            28:49
                            Držitelka čtyř Grammy Dianne Reevesová v Praze
                            Držitelka čtyř Grammy Dianne Reevesová v Praze
                              V rámci festivalu Struny podzimu vystoupí v Kongresovém centru. Z místa živě Mario Kubaš.
                              Přehrát celé video
                              Události - 22. listopadu 2010
                              Stopáž31 min
                              Další díl
                              22. listopadu 2010

                              Přehled dílů

                              9624 přehratelných
                              Události - 12. května
                              Stopáž54 min

                              12. května

                              Headlines — Tresty za výtržnosti během fotbalového derby — Tresty pro fotbalové kluby — Opatření SK Slavia Praha — Použití systému na rozpoznávání obličejů — Fotbalový zápas mezi Spartou a Plzní — Trump zvažuje obnovení útoků na Írán — Trump míří na návštěvu Číny — Korupční kauza na Ukrajině — Ubylo nezaměstnaných — Prezident podepsal seznam nových velvyslanců — WHO čeká další případy hantaviru — Začíná hudební festival Pražské jaro — Hodnocení výdajů na obranu Severoatlantickou aliancí — Česko a Francie posilují spolupráci v jaderné energetice — Teploty v Česku klesly — Škody po silných bouřkách — Průměrná cena oběda přesáhla 200 Kč — Ceny za obědy v krajích — Levné obědy jako výjimka — Evakuace v Brně kvůli poškozenému jeřábu — Trest pro starostku obce Dobříkov — Omezení sociálních sítí pro děti — Násilí na dětech — Starmer čelí výzvám k odstoupení — Izrael schválil tribunál pro útoky ze 7. října — Čínský občan čelí obžalobě ze špionáže — Sovětská vlajka na písecká radnici — Razie v Ústřední vojenské nemocnici — Příbeh Jindřicha Berana prvvního padlého pilota na západní frontě — Podpora duševního zdraví zdravotníků — Evropě chybí datová centra pro rozvoj AI — Potvrzený trest pro bývalého řidiče tramvaje — Začíná mezinárodní filmový festival v Cannes

                              Poslední vysílání 12. 5. 2026 na ČT1
                              Události - 12. května
                              Stopáž54 min

                              12. května

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 12. 5. 2026 na ČT24
                              Události - 11. května
                              Stopáž55 min

                              11. května

                              Headlines — Výdaje na obranu — Výdaje na obranu v roce 2026 — Nový zmocněnec pro plnění závazků vůči NATO — Nižší výdaje na obranu pociťují i zbrojovky — Další nakažení hantavirem — Stav ekonomiky během 1. čtvrtletí — Soud potrestal bývalou abatyši za zpronevěru — Koaliční rada o celostátním referendu — Týden od požáru v Českém Švýcarsku — Jednání mezi USA a Íránem — Končí příměří mezi Ruskem a Ukrajinou — Dar pro Lidickou sbírku umění — Začal proces v kauze Očistec — Maximální ceny paliv — Krádeže nafty na Vysočině — Restaurace soch ze staroměstského orloje — Nezákonné poplatky v ordinacích — Českem procházejí bouřky — Omezení spotřeby vody — Bezpečnost na stadionech — Pyrotechnika a chaos při derby — Zásah bezpečnostních složek na stadionu — Reakce na výtržnosti během zápasu — Potíže se stádem koz — Kritika premiéra Starmera z řad vlastních poslanců — Bavorský premiér navštíví sjezd sudetských Němců v Brně — Bedřichov chce zachránit sjezdovky v obci — Spor o sovětskou vlajku v Písku — Návrh na zavedení mistrovské zkoušky — Muž byl zaklíněný v lese tři dny — MHD v Klatovech bude zdarma — Sbírka na vyhořelou záchrannou stanici

                              Poslední vysílání 11. 5. 2026 na ČT1
                              Události - 11. května
                              Stopáž55 min

                              11. května

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 11. 5. 2026 na ČT24
                              Události - 10. května
                              Stopáž51 min

                              10. května

                              Headlines — Výtržnosti na stadionu — Výtržnosti na zápase v pražském Edenu — Zahraniční média — Reakce politiků — Výletní loď MV Hondius dorazila ke břehům Tenerife — Odpověď na americký návrh na příměří — Úpravy důchodového systému — Důchodový systém v přebytku — Ruské útoků na Ukrajině — Stavební projekty Donalda Trumpa — Volební model — Uctění památky obětí romského holokaustu — Ewa Farna třikrát v Edenu — Česká delegace na summitu NATO — Zpožděné dodávky nových děl Caesar — Útěk bývalého polského ministra spravedlnosti — Nehoda na vlakové trati u Říčan — Zbytečné dopavní značky — Draží stavební materiál — Stavebnictví — Opravy svépomocí — Náhradní místo pro pietní kameny — V Luhačovicích začala lázeňská sezóna — Květnová neděle a Den matek — Kandidáti na francouzského prezidenta — Safari Parku je 80 let — Všeobecná československá výstava v r. 1991 — Zásah bleskem — Záchrana týraných koní

                              Poslední vysílání 10. 5. 2026 na ČT1
                              Události - 10. května
                              Stopáž51 min

                              10. května

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 10. 5. 2026 na ČT24
                              Události - 9. května
                              Stopáž50 min

                              9. května

                              Headlines — Spor v koalici kvůli celostátnímu referendu — Hledání podpory pro celostátní referendum — O čem nebude možné rozhodnout referendem — Nedodržování příměří na frontě — Den vítězství v Moskvě — Výsledky komunálních voleb ve Velké Británii — Benzin dražší než nafta — Ustavující schůze maďarské sněmovny — Požár hotelu v Praze — Úrazy cyklistů — Sražený na ranveji v Denveru — Bienále umění v Benátkách — Spor o nový post zmocněnce — Ochlazení, déšt a sníh na horách — Znečištěná voda ve Volarském potoce — Přípravy na zakotvení — Cesta výletní lodi — Ochrana před nákazou — Výročí návštěvy britského prince — Ošetření stromů proti suchu — Odložený nákup repasovaných Black Hawků — Festival kutilů Maker Faire — Odtajnění dokumentů o UFO — Demonstrace na Staroměstském náměstí — Příběh válečného pamětníka — Živě ze závěru Anifilmu

                              Poslední vysílání 9. 5. 2026 na ČT1
                              Události - 9. května
                              Stopáž50 min

                              9. května

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 9. 5. 2026 na ČT24
                              Události - 8. května
                              Stopáž50 min

                              8. května

                              Headlines — Spor Hradu s vládou o summit NATO — Neshoda o účasti na summitu NATO trvá — Budoucí zmocněnec pro plnění závazků vůči NATO — 81 let od konce druhé světové války — Jmenování nebo povýšení generálů — Pietní akt u Kounicových kolejí — Pieta za oběti války na Ostravsku — Příběh českého veterána RAF Jiřího Švengera — Napětí v Perském zálivu znovu roste — Přepadení banky na západě Německa — Petr Macinka jednal v Berlíně se svým protějškem — Obnova části Českého Švýcarska po požáru — Nebezpečí požárů — Podezření na další nákazu hantavirem — Britští labouristé si po volbách výrazně pohoršili — Spor kolem nové EET — Požár u Černobylské jaderné elektrárny — Dražší paliva ovlivňují ceny letenek — Kempy zahajují sezonu — David Attenborough slaví 100 let — Donald Trump odložil zavedení cel vůči Evropě — Dron narušil letecký provoz v Praze — Čeští dodavatelé reagují na ceny plynu — Pohřešovaní turisté po erupci sopky — Francie ocenila náčelníka generálního štábu Karla Řehku — Rozšíření gynekologických miniinvazních operací — Otevření letního kina v Karlových Varech — Dálkové odečty tepla budou povinné — Den otevřených dveří parlamentních budov — Výstava o životě Arnošta Lustiga

                              Poslední vysílání 8. 5. 2026 na ČT1
                              Události - 8. května
                              Stopáž50 min

                              8. května

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 8. 5. 2026 na ČT24