2 minuty

22. ledna 2009

Část: Pád stromu zranil školáky

Obsah dílu

Headlines — Lisabonská smlouva — Živý vstup — Budoucnost poslance Špiky nejistá — Pád stromu zranil školáky — Výstraha meteolologů — Rozsudek nad bývalým řidičem tramvaje — V Číně padly tresty za takzvaný melaminový skandál — Živý vstup — Senátor V. Dryml byl odvolán — Neprůhledné praktiky Obchodní inspekce — Plzeňský krajský soud uzavřel jednu z největších hospodářských kauz 90. let — Kandidátů na post předsedy strany KDU-ČSL přibývá — Soud propustil muže podezřelého z vraždy — Do Luhačovic se sjeli ministři práce a sociálních věcí států EU — Kyvadlo na Letné se opět zastavilo — Zájem o investiční projekty v ČR stoupá — Podmíněný trest za protimuslimské výroky — Izrael varuje — F. Castro dal o sobě vědět — Letošní nominace na Oscary jsou už známé

Části dílu

00:23
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    01:42
    Lisabonská smlouva
    Lisabonská smlouva
      Nad schválením Lisabonské smlouvy zase visí otazníky a nejspíš opět skončí na stole Ústavního soudu.
      03:55
      Živý vstup
      Živý vstup
        E. Hrnčířová; zpravodajka ČT, Brusel
        06:26
        Budoucnost poslance Špiky nejistá
        Budoucnost poslance Špiky nejistá
          Jihočeský poslanec ODS Jan Špika se vzdá mandátu, pokud se prokáže jeho střet zájmů.
          08:31
          Pád stromu zranil školáky
          Pád stromu zranil školáky
            Sedm zraněných, z toho dva desetiletí školáci těžce. Takovou daň si vybral pád třicetimetrového stromu v centru Zlína.
            09:57
            Výstraha meteolologů
            Výstraha meteolologů
              V pátek by měl české hory zasáhnout silný vítr, místy i vichřice dosahující až 125 kilometrů v hodině.
              10:14
              Rozsudek nad bývalým řidičem tramvaje
              Rozsudek nad bývalým řidičem tramvaje
                Na tři roky do vězení poslal soud v Novém Jičíně bývalého řidiče tramvaje P. Hrocha, který loni zavinil tragickou srážku.
                12:27
                V Číně padly tresty za takzvaný melaminový skandál
                V Číně padly tresty za takzvaný melaminový skandál
                  Tedy za kontaminované mléko, po jehož požití nejmíň šest dětí zemřelo a dalších 300 tisíc vážně onemocnělo.
                  14:49
                  Živý vstup
                  Živý vstup
                    M. Kubal; zpravodaj ČT, Washington
                    18:00
                    Senátor V. Dryml byl odvolán
                    Senátor V. Dryml byl odvolán
                      Sociálnědemokratický senátor V. Dryml už není prvním náměstkem hejtmana Královéhradeckého kraje a radním pro zdravotnictví.
                      19:49
                      Neprůhledné praktiky Obchodní inspekce
                      Neprůhledné praktiky Obchodní inspekce
                        Zástupkyně ombudsmana J. Seitlová se chce obrátit na Ministerstvo průmyslu a obchodu kvůli neprůhledným praktikám Ob. inspekce.
                        20:17
                        Plzeňský krajský soud uzavřel jednu z největších hospodářských kauz 90. let
                        Plzeňský krajský soud uzavřel jednu z největších hospodářských kauz 90. let
                          Tehdejšího šéfa karlovarského Cimexu Petra Lukeše a pět jeho bývalých kolegů zprostil obžaloby.
                          20:37
                          Kandidátů na post předsedy strany KDU-ČSL přibývá
                          Kandidátů na post předsedy strany KDU-ČSL přibývá
                            Uvnitř KDU-ČSL přibývá jmen politiků, kteří na červnovém sjezdu budou chtít usilovat o post nového předsedy strany.
                            23:23
                            Soud propustil muže podezřelého z vraždy
                            Soud propustil muže podezřelého z vraždy
                              Bulharský vrchní soud pustil z vazby Nikolu Molčana, který je podezřelý z vraždy českého podnikatele Libora Mirovského.
                              25:14
                              Do Luhačovic se sjeli ministři práce a sociálních věcí států EU
                              Do Luhačovic se sjeli ministři práce a sociálních věcí států EU
                                Jednají o odstranění překážek, které lidem z nových členských zemí brání pracovat ve státech původní evropské patnáctky.
                                27:06
                                Kyvadlo na Letné se opět zastavilo
                                Kyvadlo na Letné se opět zastavilo
                                  Kyvadlo na Letné, symbolizující předsednictví Česka Evropské unii, se opět zastavilo.
                                  28:56
                                  Zájem o investiční projekty v ČR stoupá
                                  Zájem o investiční projekty v ČR stoupá
                                    Loni dosáhl rekordní výše, i když přepočteno na utracené peníze přiteklo do země prostředů míň.
                                    30:37
                                    Podmíněný trest za protimuslimské výroky
                                    Podmíněný trest za protimuslimské výroky
                                      Podmíněný trest dostala u soudu v Grazu poslankyně rakouských Svobodných za protimuslimské výroky.
                                      32:46
                                      Izrael varuje
                                      Izrael varuje
                                        Izrael varoval, že obnoví letecké údery na pásmo Gazy, pokud se Palestinci budou dál snažit opravovat rozbombardované tunely.
                                        33:05
                                        F. Castro dal o sobě vědět
                                        F. Castro dal o sobě vědět
                                          V novinovém článku pochválil "vznešené úmysly“ prezidenta USA B. Obamy. Dodal ale, že na mnoho otázek bude muset ještě odpovědět
                                          33:27
                                          Letošní nominace na Oscary jsou už známé
                                          Letošní nominace na Oscary jsou už známé
                                            Favoritem se stal film Podivuhodný příběh Benjamina Buttona s Bradem Pittem v hlavní roli - snímek má celkem 13 nominací.
                                            Přehrát celé video
                                            Události - 23. ledna 2009
                                            Stopáž36 minut
                                            Další díl
                                            23. ledna 2009

                                            Přehled dílů

                                            8976 přehratelných
                                            Události - 13. června
                                            Stopáž54 minut

                                            13. června

                                            Headlines — Izrael útočil na cíle v Íránu — Izrael zaútočil na íránský jaderný program — Reakce na izraelský útok na Írán — České reakce na izraelský útok — Příprava Izraele na íránskou odvetu — Cíle izraelského úderu — Izraelský úder na Írán — Pokles na trzích po izraelském útoku na Írán — Povinný příspěvek na penzijní spoření — Výsledky jednání Poslanecké sněmovny — Indické úřady našly černou skříňku — Poskytnuté hypotéky — Marie Rottrová na festivalu Rock for People — Izraelský útok na Írán — EU slaví 40 let Schengenu — Válečná loď KLDR se spustila na vodu — Obvinění firmy AVE z neplacení poplatků — Převrácený jeřáb v České Třebové — Ochranný nátěr pro Dlouhé stráně — Známkování nejmladších žáků — Odklady povinné školní docházky — Málo darované krve — Spor o nasazení Národní gardy v LA — Přípravy na Trumpovu vojenskou přehlídku — Vyšší Brod chce prodat městské byty — Zájem o novou formu partnerství — Tchaj-wan čelí čínskému zastrašování — ČVUT vyvíjí moderní roboty — KDU-ČSL chce další šetření bitcoinové kauzy — Festival Kmochův Kolín — Zájem o klimatizace — Izraelský útok na Írán — Má vlast Na Výstavišti

                                            Poslední vysílání 13. 6. 2025 na ČT1
                                            Události - 13. června
                                            Stopáž54 minut

                                            13. června

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 13. 6. 2025 na ČT24
                                            Události - 12. června
                                            Stopáž55 minut

                                            12. června

                                            Headlines — Schůze k nedůvěře vládě — Vyšetřování bitcoinové kauzy — Pád letadla v Indii — V Indii spadlo letadlo do obydlené oblasti — Pád letadla přežil jeden cestující — Zvýšení výdajů na obranu — Protesty v Los Angeles pokračují — Stavba dálnice D3 u Nažidel — Ruské ztráty v bojích na Ukrajině — Cvičení pozemních sil v Hradišti — Počet obyvatel Česka klesl — Michael Douglas hostem MFF Karlovy Vary — Energetické nápoje až od 16 let? — Ceny pohonných hmot — Pátrání po uprchlé pumě — Sezona kempování začala — Výhled počasí pro příští dny — Příspěvek na zubní plomby — Bílé zubní výplně — Spokojenost s kvalitou péče lékařů — Stavba tramvajové trati na Václavském náměstí — Nepokoje v Severním Irsku — Írán neplní své jaderné záruky — Kritika parkovacího systému v Jablonci nad Nisou — Ocenění za domácí péči o nemocné blízké — Pátrání po uprchlé pumě — Bezpečnost při veřejných akcích — Festival žesťové a živé hudby v Brně — Policie řeší pokus o bratrovraždu — Výroba traktorů v Zetoru se znovu rozjíždí — Netanjahu bude vládnout dál — Nová podoba pavilonu v Londýně — Češka uspěla na maratonu v Himalájích — Obvinění v kauze daňových úniků v rallye — Komuna v Činoherním klubu

                                            Poslední vysílání 12. 6. 2025 na ČT1
                                            Události - 12. června
                                            Stopáž55 minut

                                            12. června

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 12. 6. 2025 na ČT24
                                            Události - 11. června
                                            Stopáž54 minut

                                            11. června

                                            Headlines — Bitcoinová aféra ve Sněmovně — Projednávání bitcoinové kauzy — Dění ve Sněmovně — Protesty v USA zachvacují další města — Obchodní jednání USA a Číny — Zvýšení platů vojáků — Výměna válečných zajatců — Žháře podezřívá policie i z vraždy — Odchyt pumy na Sokolovsku — Začal festival Rock for people — Uctění památky obětí střelby — Musk lituje svých výroků o Trumpovi — Konec papíren ve Větřní — Tání ledu ohrožuje tučňáky císařské — Podoba svatého Václava — Parkování v Jablonci nad Nisou — Kvóty pro pracovníky z ciziny — Cizinci žijící v Česku — Cizinci pracující ve zdravotnictví — Schůze Senátu — Zemědělci sčítají škody — Postupující kandidáti na generálního ředitele ČT — Požár bytového domu v Brně-Chrlicích — Tusk získal důvěru — Ochranné sítě na Sněžce — Onkologická pacientka vyrazila na životní jízdu — Kampus Dejvice slaví sto let — Schůze izraelského parlamentu — Obvinění po razii na NCOZ — Zemřel Brian Wilson — Prémie Otto Wichterleho — Závěrečné zkoušky uměleckých kovářů — Utekla puma — Grilování ne veřejných místech

                                            Poslední vysílání 11. 6. 2025 na ČT1
                                            Události - 11. června
                                            Stopáž54 minut

                                            11. června

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 11. 6. 2025 na ČT24
                                            Události - 10. června
                                            Stopáž55 minut

                                            10. června

                                            Headlines — Pavel jmenoval Decroix — Eva Decroix je ministryní — Decroix se ujala vedení resortu spravedlnosti — Spory kvůli bitcoinové kauze — Střídání na Ministerstvu spravedlnosti — Eva Decroix — Bitcoinová aféra — Střelba ve škole ve Štýrském Hradci — Útok ve Štýrském Hradci — Student ve Francii ubodal učitelku — Vývoj inflace 2025 — Zrzavého obrazy se vrací do Telče — Střety v Los Angeles — Nepokoje v USA — Boty Reebok za zlomek ceny — Častější kontroly ledvin — Příčiny vedoucí k selhání ledvin — Rizika vedoucí ke kolapsu ledvin — Život s dialýzou — Zásah NCOZ ve třech krajích — Letecký útok na Kyjev — Severokorejská pomoc pro Rusko — Návrh nových sankcí proti Rusku — Verdikt v kauze kutnohorské sekty — Chodce na Sokolovsku srazil přívěsný vozík — Čeští vojáci v Keni a armádní zakázky — V Izraeli hrozí pád Netanjahuovy vlády — Železniční veletrh v Ostravě — Cvičení na Pražském hradě — Otevření dalších části zámku v Zákupech

                                            Poslední vysílání 10. 6. 2025 na ČT1
                                            Události - 10. června
                                            Stopáž55 minut

                                            10. června

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 10. 6. 2025 na ČT24
                                            Události - 9. června
                                            Stopáž54 minut

                                            9. června

                                            Headlines — Jmenování Decroix ministryní — Eva Decroix u prezidenta — Eva Decroix přebírá ministerstvo spravedlnosti — Setrvání ANO v brněnské koalici — Protesty v Los Angeles — Nasazení Národní gardy v Los Angeles — Obce se připravují na dostavbu JE Dukovany — Míra nezaměstnanosti v ČR — Izraelská armáda zadržela jachtu s aktivisty — Neúspěšné referendum v Itálii — Vývoj cen bytů — Česká Kamenice staví domov pro seniory — Kniha roku ožívá na jevišti — Výměna válečných zajatců — Nové kvóty na zemědělské produkty z Ukrajiny — Únik chemikálií v Olomouci — Jednání o vazbě pro Miloslava Ludvíka — Změny v hromadné dopravě — Ceny základních jízdenek ve vybraných krajích — Roste zájem o MHD — 8 let ve vězení za žhářský útok na dopravní podnik — Nové priority NATO — Obce řeší konec skládek — Zemřel Frederick Forsyth — Kontrolní vážení kamionů selhává — Opatření proti znečišťování moří — Obrazce u planiny Nazca — Soud zamítl žalobu Holečka na město Pardubice — Deska Barrande je zpět na svém místě — Nové zubní ordinace v Ostravě — Originály poslední vůle Beneše

                                            Poslední vysílání 9. 6. 2025 na ČT1
                                            Události - 9. června
                                            Stopáž54 minut

                                            9. června

                                            Znakový jazyk a skryté titulky

                                            Poslední vysílání 9. 6. 2025 na ČT24

                                            Události na sociálních sítích

                                            Napište nám