36 minut

13. října 2008

Obsah dílu

Hodiny — Headlines — Nová medicína na finanční krizi — Živý vstup — Řešení měnových krizí v globální ekonomice — M. Kundera popírá obvinění — Zámek v Kolodějích — Zdravotnická reforma — Poukázky pro nezaměstnané — Osvobození zaměstnanců Hypernovy — Výcvik pilotů pro vrtulníky a modernizace strojů — Freud aneb Dobrodružství psychoanalýzy — Headlines — Stát převezme skládku nebezpečných odpadů — Auta v Pekingu se vrací k dopravním omezením — Zákaz vstupu do členských zemí — Pákistán bojuje proti Talibanu — Přístup do jaderného zařízení v Jongbjonu — Podpora internetu do škol — Záchrana kostela na Šumavě — Snímek Tři sezony v pekle — Medvědi v Tatrách dostanou speciální obojky

Části dílu

00:04
Hodiny
  Události
  00:25
  Headlines
   Přehled zpráv
   01:56
   Nová medicína na finanční krizi
    Centrální banky světových mocností zasahují proti krizi. Peněžním ústavům nabídly lék v podobě neomezených dolarových úvěrů.
    04:39
    Živý vstup
     Centrální banky světových mocností zasahují proti krizi. Peněžním ústavům nabídly lék v podobě neomezených dolarových úvěrů.
     09:29
     Řešení měnových krizí v globální ekonomice
      Řešení měnových krizí v ekonomice je jeden ze zájmů čerstvého laureáta Nobelovy ceny za ekonomii - Američana Paula Krugmana.
      09:55
      M. Kundera popírá obvinění
       Milan Kundera ke své minulosti - důrazně popřel, že by v 50. letech kohokoli udal, literární svět je informacemi ÚDV ohromen.
       12:31
       Zámek v Kolodějích
        Prohrou skončilo pro stát utkání o zámek v Kolodějích. Musí ho vrátit restituentovi Vítězslavu Kumperovi.
        14:18
        Zdravotnická reforma
         Ministr T. Julínek přiznává, že od nového roku zřejmě nové zákony platit nebudou. Nestihnou oběhnout parlamentní kolečko.
         16:42
         Poukázky pro nezaměstnané
          Poukázky splnily podle litvínovské radnice svůj účel. Od březnového zavedení si z 1500 lidí bez práce našlo 200 nové místo.
          20:14
          Osvobození zaměstnanců Hypernovy
           Jako nevinní odešli od soudu vedoucí z Hypernovy Nových Butovicích, kteří podle obžaloby nutili podřízené prodávat zkažené maso.
           20:35
           Výcvik pilotů pro vrtulníky a modernizace strojů
            Česko by se mohlo výrazně podílet na výcviku pilotů pro vrtulníky MI-17, Mi-24 a modernizaci strojů v Leteckých opravnách LOM.
            20:59
            Freud aneb Dobrodružství psychoanalýzy
             Komiks a svého času hit francouzské literatury teď míří do českých knihkupectví. Obsah je zřetelný - život slavného psychiatra.
             22:46
             Headlines
              Přehled zpráv
              23:36
              Stát převezme skládku nebezpečných odpadů
               Stát koupí skládku nebezpečných odpadů v Pozďátkách na Třebíčsku a přes firmu Diamo zajistí její likvidaci.
               25:20
               Auta v Pekingu se vrací k dopravním omezením
                Peking pokračuje v tažení proti smogu a znovu omezuje dopravu. Každé auto v metropoli teď jednou v týdnu vůbec nesmí vyjet.
                26:56
                Zákaz vstupu do členských zemí
                 Ministři zahraničí EU zruší na půlroční zkoušku Lukašenkovi a dalším představitelům jeho režimu zákaz vstupu do členských zemí.
                 27:17
                 Pákistán bojuje proti Talibanu
                  Pákistán hlásí, že jeho vojáci zabili u afghánských hranic 35 bojovníků Talibanu - včetně 2 velitelů.
                  27:35
                  Přístup do jaderného zařízení v Jongbjonu
                   Severní Korea obnovuje inspektorům OSN přístup do svého jaderného zařízení v Jongbjonu.
                   27:53
                   Podpora internetu do škol
                    Další podpora internetu do škol - ministerstvo chce v příštích 5 letech investovat 2,5 miliardy korun.
                    29:59
                    Záchrana kostela na Šumavě
                     Ojedinělá kaple roste z trosek mariánského kostela v obci Pohoří na Šumavě. Původní chrám se zřítil před 9 lety.
                     32:20
                     Snímek Tři sezony v pekle
                      Reklamní režisér Tomáš Mašín se pustil do celovečerního filmu. Tři sezóny v pekle - milostný příběh z poválečných let.
                      34:01
                      Medvědi v Tatrách dostanou speciální obojky
                       Medvědi v Tatrách dostanou speciální obojky, aby slovenští ochránáři mohli líp sledovat jejich pohyb a zvyky.
                       Přehrát celé video
                       Stopáž37 minut
                       Další díl
                       14. října 2008

                       Přehled dílů

                       Stopáž55 minut

                       19. dubna

                       Headlines — Jednání o reformě penzí — ANO zrušilo jednání s koalicí a prezidentem — Cíle důchodové reformy — Populační vývoj a důchodový systém — Útoky v Íránu — Sankce na izralské osadníky — Přiznání k dani elektronicky — Obvinění v kauze brněnských bytů — Speed Marathon 2024 — Měření rychlosti na silnicích — Boje na Ukrajině — Jednání EU s Británií — Oslavy šéfa brněnské filharmonie — Iniciativa Poslední adresa připomíná hrdiny minulé doby — Volby do Evropského parlamentu — Maďarská strana Fidesz zahájila kampaň — Kázeňské řízení s ředitelem Policie v Hradci Králové — Andrej Babiš se rozvádí — Stavba metra D — Vítězové cen Magnesia litera — Nejprodávanější knihy — Nový díl románu Šikmý kostel — Jednání sněmovny — Rychlodráha na letiště — Leyenová ve Finsku — Posilování obrany pobaltský zemí — Podezřelí z útoku na Leonida Volkova — Čištění Labe — Vysoké ceny moderních léků — Oběti záplav v Dubaji — Volby v Indii — Dárci kostní dřeně — Záchrana hnízd Čejky chocholaté

                       19. 4. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       19. dubna

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       19. 4. 2024 na ČT24
                       Stopáž56 minut

                       18. dubna

                       Akutní péče v ČR — Snížení poštu akutních lůžek — Průměrná délka hospitalizace — Dostupnost zdravotní péče — Výsledky summitu EU — Situace na Blízkém východě — Zdražování pohonných hmot — Migrační politika EU — Kritika migračního zákona v Británii — Protesty v Gruzii — Herec Hofmann dabuje sám sebe — Novinky v Portálu občana — Následky povodní v Dubaji — Úspory díky fotovoltaice a tepelným čerpadlům — Tendr na automatizované soupravy metra — Zastávky na znamení v Praze — Po teplém počasí přišlo ochlazení — Výhled na další dny — Vliv prudkých změn počasí na zdraví — Žatec je historickým městem roku — Policejní cvičení před hokejovým šampionátem — Koncert v Teplicích — Hlasování o pomoci Ukrajině a Izraeli v USA — Slovenská veřejnost přispívá na nákup munice pro Ukrajinu — Zadržení Rusů podezřelých ze sabotáže — Problémy společnosti Kovosvit — Zákon o lobbingu — Zájem o startovací byty v Pardubicích — Trest za týrání zvířat na jatkách v Hraběticích — Vítězný snímek World Press Photo — Připomínka českých vězňů z Buchenwaldu — Zborcení fasády historické burzy v Kodani — Oprava silnice u Bečova nad Teplou — Vyhlášení cen Magnesia Litera

                       18. 4. 2024 na ČT1
                       Stopáž56 minut

                       18. dubna

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       18. 4. 2024 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       17. dubna

                       Dodávky zbraní Ukrajině — Česká iniciativa ke koupi munice — Dělostřelecká munice pro Ukrajinu — Mimořádný summit EU — Senát o sňatcích homosexuálních párů — Partnerství pro stejnopohlavní páry — Problémy společnosti Kovosvit — Příplatky pro policisty — Ceny výrobců — Uložiště jaderného odpadu — Filmová turistika — Prezident ve Zlínském kraji — Záplavy v Dubaji — Účastníci StarDance — Nové varhany pro katedrálu sv. Víta — Omluva Zemana Šarapatkovi — Pěstování jahod — Obezita v Česku — Jednání sněmovny — Zájem o pomoc lidem bez domova — Ruské ztráty ve válce na Ukrajině — Emigrace lidí z Ruska — Hašení požáru burzy v Kodani — Lanovka na Ještěd — Trest za vraždu — Více praxe pro studenty učitelství — Prodej Hanáckých kasáren — Praha 6 hledá náhradu za sochu maršála Koněva — Nárok na opakování přijímacích zkoušek — Rekvalifikace ukrajinských uprchlíků — Vzpomínka na Petra Hapku

                       17. 4. 2024 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       17. dubna

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       17. 4. 2024 na ČT24
                       Stopáž55 minut

                       16. dubna

                       Schůzka premiéra Fialy s Bidenem — Vojenská pomoc Ukrajině a Izraeli — Setkání s krajany a návštěva utkání NHL — Jednání poslanecké sněmovny — Ceny řezaných květin — Provoz Liberty Ostrava — Kniha připomíná dílo a život Vladimíra Boudníka — Izraelská odveta za útok Íránu — Slovenský premiér odmítl evropský migrační pakt — Vyšetřování útoku v Sydney — Soud s psychiatrem Cimickým — Podpora biodiverzity v české krajině — Autobusy v Praze by od léta mohly zastavovat pouze na znamení — Do hor se vrátila zima — Změny v zákoníku práce — Vývoj nezaměstnanosti — Návrat do práce po rodičovské dovolené — Jednání o zdanění tichého vína — Přijímací zkoušky na gymnázia — Konference konzervativců a nacionalistů v Bruselu — Vztahy Číny a Německa — Prezident ve Zlínském kraji — Návštěva prezidenta Pavla ve Zlínském kraji — Podvodné vstupenky na MS v hokeji — Požár burzy v Kodani — Nedostatek kapitánů pro přívozy — Spory o nová kasína v Chrášťaněch u Prahy — Rozpad liberecké koalice — Začala rybářská sezona

                       16. 4. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       16. dubna

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       16. 4. 2024 na ČT24
                       Stopáž55 minut

                       15. dubna

                       Premiéra Fialu čeká jednání v Bílém domě — Ekonomická spolupráce USA a ČR — Schůzka Bidena s Fialou — Dar pro prezidenta Bidena — Odbory chystají protesty proti vládě — Rozdíly v příjmech mezi ženami a muži — Rezignace libereckého náměstka — Inscenace Štíři z února — Následky íránského útoku na Izrael — Dopady útoku — Tenisový svaz má vrátit dotace — Přípravy nového ročníku StarDance — Šíření černého kašle — Výhrady Evropské komise ke krokům slovenské vlády — Péče o lidi s poruchou autistického spektra — Plán na stavbu kasina v Chráštanech — Občané chtějí referendum o kasinu — Hazard v Česku — Soud s americkým exprezidentem Trumpem — Stížnosti na dristribuci léků — Výuka autoškoly ve virtuální realitě — Oprava historické kašny v Táboře — Vloupání do domů — Lužní lesy pod ochranou CHKO — Rvačka v gruzínském parlamentu — Pět let od požáru katedrály Notre-Dame — Koncert Collegia 1704

                       15. 4. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       15. dubna

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       15. 4. 2024 na ČT24

                       Události na sociálních sítích

                       Napište nám