Nabídka psů z Chomutova

Městský útulek pro psy Chomutov
Beethovenova 5407
Chomutov
tel: 474651080
Č.ú.: 2000504021/2010
Facebook: Psí útulek Chomutov a Jirkov
www.psiutulekchomutovjirkov.estránky.cz

Brauny

Tříletý Brauny je v útulku 2 roky. Byl uvázán u zooparku ještě s jedním psem, který již domov našel. Má smůlu; i když je to hodný, poslušný pes, byl do útulku už několikrát vrácen. Je kastrovaný, vhodný pro aktivní lidi, do bytu i na zahradu. Dokonce je to hrdina – chodí na veterinární kliniku jako dobrovolný dárce krve.

Blondie

Kříženka zlatého retrívra Blondie se po půl roce vrátila do útulku z adopce kvůli útěkům. Poradí si totiž s každým plotem, nízký, chatrný či jinak poškozený plot hravě zdolá, potřebuje vysoký a podezděný plot. Proto bude vydána jen do bytu, případně do zastřešeného kotce. Ovšem pouze tehdy, když se jí bude nový majitel maximálně věnovat a zabezpečí jí denně dostatek pohybu a pozornosti. Fence je pět let, je velice milá, ale je zvyklá si dělat, co chce; není vychovaná. Při správném vedení se z ní jistě stane skvělá společnice. Ke psům je nekonfiktní. Dokud je ve společnosti lidí, neutíká, to nastává, až když zůstane sama. Při dostatečném pohybu a zaměstnání by mohla žít i v bytě, protože nedemoluje, zbytečně neštěká a je čistotná.

Sally

Sally je roční kříženec bostonka s nějakým bull plemenem. Je středního vzrůstu. Ke psům je snášenlivý, ale občas zkouší být na druhého psa dominantní. Ve zkušených rukách by ale soužití s druhým psem nemusel být problém. S fenkou si moc rád hraje. K lidem je velmi milý a mazlivý. Je ale ve věku, kdy vše okusuje. S věkem to přejde, ale momentálně je nutné s tím počítat. Vhodný je nejlépe k domku se zahradou.

Dolly

Tříletá kříženka bígla Dolly se po čtyřech měsících vrátila z adopce do útulku, protože se nesnášela s druhou fenkou v domácnosti. V útulku však se psy ani s fenami problém nemá a bez problémů sdílí kotec s jinou fenkou. Přesto ji doporučujeme jako psího jedináčka. Doma je to jiné a mohla by začít opět žárlit. Je velmi milá a mazlivá. Miluje lidi a je vždy dobře naladěná. Vhodná je i k dětem nebo k dalšímu pejskovi. Přestože je to zlatíčko, bígla v sobě nezapře a občas se snaží dělat si, co chce. Proto je nutné ji vodit na vodítku, na kterém chodí ukázkově. Až na to, že z ní zřejmě nikdy nebude pejsek, který poslechne na slovo, je to skvělý pes do rodiny. Je zvyklá žít na zahradě, ale při dostatečném pohybu by si jistě zvykla i v bytě.

Čudla

Čudla je dvouletý kříženec pinče. Je bázlivý a zatím nedůvěřivý k cizím lidem. Zřejmě má za sebou špatné zkušenosti. Když si zvykne, je to milý a přátelský pejsek. Bude vhodný do bytu, nejlépe ke starším lidem, nedoporučujeme ho k malým dětem. Těší se na teplý pelíšek a vlídné zacházení i pamlsky za věrnost s poslušnost.

Ben

Beník je mladý, přátelský a aktivní kříženec ovčáka, kterému ještě není ani rok. Potřeboval by osvojit co nejdříve. Byl zvyklý na život v bytě, ale uvítal by domek se zahradou s trvalým přístupem dovnitř do domu. Na vodítku na ostatní psy štěká, po seznámení je ale kamarádský a chce si hrát. Ben je učenlivý a tvárný pes, při správném přístupu a výchově z něho bude skvělý společník.

Miky

Miky je dvouletý kříženec barváře. Nezapře v sobě lovecké vlohy a miluje pohyb v lese, kde je ovšem nutné mít ho na vodítku. K lidem je přátelský a milý. Miky je vhodný nejlépe k domku se zahradou s trvalým přístupem dovnitř domu. Raději ne k dalším psům, i když s fenkou se snese bez problému.

Itachi

Itachi je roční, moc hodný kříženec ovčáka. Je trošku bázlivý a zřejmě s ním nebylo vždy zacházeno laskavě, ale když se otrká a pozná, že mu člověk neublíží, stane se z něho úžasný kamarád a společník jak na dlouhé procházky, tak i na mazlení. Itachi přišel do útulku velmi hubený a hladový, ale nyní už pomalu krásně přibírá. Je zvyklý na život v bytě, ale dobře by mu bylo i v domku se zahradou s trvalým přístupem do domu. Je to takový něžný a laskavý bojínek, který se na hlídání nehodí. Nejlépe mu bude doma se svou rodinou, která se mu bude věnovat a zajistí mu krásný psí život plný lásky, pohybu, zaměstnání a plných misek.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD