Nabídka psů z Frýdlantu

Azyl pes
Krásný les č. 3, Frýdlant
tel. č.: 606 345 536
č. účtu: 214 870 933 / 0600
www.azylpes.cz

Oskar

Oskar toho moc dobrého v životě zatím neprožil. Do útulku přišel s jizvou kolem celého krku, kterou má pravděpodobně od provazu, na kterém byl uvázaný. Oskarovi je šest až sedm let. Je to kříženec. Sháníme pro něj novou paničku nebo páníčka, kteří mu dopřejí lásku, pohlazení a ukážou mu, že na světě jsou také hezké věci, a hlavně hodní lidé. Oskar má klidnou povahu. Je to hodný pes. Pokud bude žít v domku se zahradou, což by se velmi líbilo nejen Oskarovi, ale i nám, musí tam být dobré oplocení, protože Oskar nerad zůstává sám a pak utíká a vyhledává společnost lidí.

Willy

Willy je pes většího vzrůstu, jak vidíte, ale povahu má mírnou a je to velký mazel. Willimu je něco mezi pěti a šesti lety. Zpočátku se v novém prostředí chová bázlivě, ale to jen do té doby, než si to pořádně okoukne. Jakmile se otřepe, oblíbí si vás a už budete navždy jeho. Willy je temperamentní pes. Má rád pohyb. Za pamlsek zvládne i nějaký ten základní povel. Willy je vhodný k domku se zahradou. Pokud s vámi nebude žít uvnitř, potřebuje na zimu dobře zateplenou boudu.

Kevin

Dvouletý kříženec Kevin je velmi zdatný pejsek. Výborně šplhá. V tom ho hned tak někdo nepřekoná. Pokud mu nabídnete život v domku se zahradou, počítejte s velmi dobrým oplocením. Pokud se rozhodnete dopřát Kevinovi život v bytě, musíte mu zajistit dostatek pohybu. Pro své akrobatické sklony by se Kevin výborně hodil na nějaký psí sport. Společné zážitky váš vztah jen utuží. Jinak je Kevin veselý a hodný pes, se který budete život milovat.

Bobeš

Bobeš je asi osmiletý kříženec. Toulal se po ulicích, nikomu nechyběl, a tak nakonec skončil v útulku. Bobeš je hodný pes. Na svůj věk je vitální. Moc rád chodí na procházky. Líbilo by se mu bydlení v domku se zahradou. Hodí se jak do rodiny s dětmi, tak ke starším lidem. Bobeš bude vděčný za dobrý domov.

Ruby

Čtyři roky starý Ruby byl nalezen opuštěný na ulici. Po příchodu do útulku se velmi bál. Po pár dnech však zjistil, že mu nikdo nechce ublížit a začínal se kamarádit. Nový majitel či majitelka musí dopřát Rubymu čas na získání důvěry. Pak se promění ve skvělého parťáka, se kterým zažijete hodně radosti.

Dino

Dino je asi pětiletý kříženec. Hodí se nejlépe k domku se zahradou, kde bude moci aktivně řádit. Dino je fajn pes, ale občas si postaví hlavu a také temperamentu má na rozdávání. Proto by se hodil spíše ke sportovně založeným lidem, kteří milují stejně jako pejsek hodně pohybu. Dino miluje dlouhé procházky, výlety, běhání a také piškoty. Příliš se nehodí k malým dětem. Ale jinak je to veselý, bystrý a hodně živý pejsek.

Sid

Německý ovčák Sid je asi tři roky starý pes. Je hodný a veselý, ale je také velmi, velmi nerad sám. To pak brečí jako malé štěně. Proto by se hodil k lidem, kteří s ním budou moci trávit většinu času, třeba si ho brát do práce nebo k aktivním starším lidem. Sid je sportovně založený, psí sport by určitě uvítal. Se svou paničkou nebo páníčkem bude šťastný jak blecha při jakékoliv společné aktivitě. Ať se vám spolu krásně žije!

Lumpík

Asi čtyři nebo pět let starý kříženec Lumpík je mazlivý a přítulný pejsek. K cizím lidem je zpočátku nedůvěřivý, Jakmile ale zjistí, že to s ním myslíte dobře, je váš. Lumpík se nehodí do rodiny s malými dětmi. Kdo si ho vybere, neprohloupí. V Lumpíkovi získá věrného společníka i dobrého hlídače. Nejvíce by se mu líbilo v domku se zahradou.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD