Nabídka koček z Rumburku

Kočičí azyl Konečně šťastný domov
Na Vyhlídce 265/12, Rumburk
tel. č.: 604 919 413
č. účtu: 228 902 449 / 0300
www.stastnydomov.wz.cz

Minda

Minda je desetiletá kastrovaná kočička. Do útulku ji dovezli lidé, kteří ji našli ve městě zřejmě sraženou autem. Minda byla ve velmi špatném stavu. Po vyléčení je z ní moc pěkná kočka. Je mazlivá a má stále chuť k jídlu. Hodí se do bytu. V útulku je už dva roky.

Šedečka

Jedenáctiletá Šedečka se dostala do útulku jako malé koťátko. Ujal se jí hodný pán, který ale, bohužel, zemřel, a tak kočička putovala zpátky do útulku. Šedečka je velmi mazlivá a nenáročná. Je kastrovaná. Dočká se Šedečka opět dobrého domova?

Pajdrnožka

Pajdrnožku dovezl do útulku pán, který pracuje v lese na pile. Roční kocourek měl zlomenou pravou přední a zadní levou packu. Dnes už je v pořádku, ale na zadní nožku kulhá. A to už se nespraví. Pajdrnožkovi to ale nijak v kočičím dovádění a akrobatických kouscích nebrání. Kocourek je velmi mazlivý a vděčný za každý projev náklonosti.

Mamina

Asi roční kočička Mamina skončila v útulku se čtyřmi čerstvě narozenými koťaty. Přivezl je chalupář, který je našel v dřevníku. Koťátka už nové domovy našla. Teď je na řadě Mamina. Je to hodná, bezproblémová a přítulná kočička. Hodí se jen do bytu.

Mourina

Mourina je čtyřletá číča. Do útulku se dostala s týden starými koťaty. Mourina může do adopce po odstavení koťat. Je to fajn kočka, která uvítá domov u hodných lidí žijících v domku se zahradou.

Barnabáš

Barnabáš se dostal do útulku před čtyřmi lety kvůli zlomené pacce. Kocourkovi je šest let, takže ten nejlepší kočičí věk. Užijete si s ním hodně legrace. Barnabášovi by se nejvíce líbil život v domku se zahradou s přístupem ven. Je kastrovaný.

Máňa

Dva roky stará angorka Máňa se potulovala ve velkých mrazech po sídlišti, vyhublá a nemocná. Naštěstí se jí ujali hodní lidé a přivezli ji do útulku. Máňa je kastrovaná, nenáročná a velmi přítulná kočička. Když je spokojená vrní jako kolovrátek. Nejlépe by jí bylo v domku se zahradou.

Máša

Máša je pět měsíců staré kotě. O prázdninách ji někdo hodil přes plot útulku. Aspoň, že tak. Někdy se lidé nenamáhají udělat ani to. Máša tak dostala druhou šanci a já věřím, že se její osud obrátí k dobrému. Máša je totiž velmi čilé kotě, veselé a hravé. Kdo by odolal?

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD