Nabídka koček z Rumburku

Kočičí azyl
Konečně šťastný domov
Na Vyhlídce 265/12, Rumburk
Tel. 604919413
Č. ú. 228902449/0300
www.stastnydomov.wz.cz

Vykulda

Roční mourovatou Vykuldu dali její páníci do útulku z důvodu stěhování. Je to mazlivá kočička a bude jí dobře v domku se zahradou. Je kastrovaná a zbavená parazitů.

Micina

Dvouletou mouratobílou kočku Micinu lidé nalezli v Krásné Lípě mezi paneláky. Byla ve vysokém stádiu těhotenství. V azylu porodila tři koťátka, která už mají nové domovy, a jejich mazlivá maminka, vhodná do domku se zahradou, se také těší na svůj pelíšek u hodných lidí.

Šárka

Dvouletá mouratobílá, dlouhosrstá kočka z Kálovství se přitoulala k chalupářům, kteří ji krmili a při skončení pobytu na chalupě jí dovezli do útulku. Měla koťata, ale už je po kastraci, zbavená parazitů, mazlivá a vhodná do domku se zahradou.

Čičina

Roční Čičina je černobílá dlouhosrstá kočka, nalezená v Krásné Lípě na zahrádkách, se třemi koťaty, která už mají domov, jen jejich maminka, mazlivá a vhodná jen do bytu, kastrovaná, zbavená parazitů, čeká na novou paničku.

Barnabáš

Šestiletý černý kocour Barnabáš je velmi mazlivý. Byl nalezený se zlomenou packou a dlouho se léčil. Je kastrovaný, zbavený parazitů a vhodný do domku se zahradou.

Flíček

Pětiměsíční bíločerný dlouhosrstý kocourek nalezený na louce u lesa byl velmi nemocný a vyhublý, zablešený a skoro bez života. Dnes je to mazlivý kocourek, vhodný do bytu.

Ocinka a Cuminka

Dvě tříměsíční černobílá koťata, nalezená nemocná v krabici v lese, se proměnila v hravá a přítulná koťata, která se těší, že najdou pelíšek u hodných lidí v bytě.

Kuki

Dvouměsíční kočičku Kuki někdo vyhodil u restaurace z auta. Byla zablešená, ale už je čisťounká, hebounká, velmi mazlivá a bude vhodná do bytu.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2017
 P ZJ ST AD HD