Nabídka koček

Kočičí útulek Alfonz Úmonín, z. s.
Úmonín č. 1
tel. č.: 607 734 638, 730 157 081
č. účtu: 115 – 147 215 02 47 / 0100
www.alfonzumonin.cz

Uršulka

Asi půlroční kotě Uršulka mělo velké štěstí, protože přežilo kočičí mor. Veškeré testy prokázaly, že už je zcela v pořádku, ale kočička vůbec nepřibírá a neroste, i přesto, že hodně jí. Uršulka by si zasloužila někoho, kdo by se o ni staral a věnoval jí veškerou péči a lásku, kterou potřebuje.

Mici

Mici je osmiletá starší dáma, o kterou se původní majitelka nemohla dál starat, kvůli své nemoci. Micinka je velmi mazlivá kočička. Má ráda granulky, klid a hlavně lenošení. Je kastrovaná a ráda by našla spřízněnou duši, která by jí nabídla pohodlný gaučík, dobré jídlo a každodenní drbání.

Lojza

Devítiletý kocourek Lojza byl nalezen v bídném stavu: zablešený, dehydratovaný, se svrabem a polypem v uchu. Teď už je ale v plné síle. Líbilo by se mu bydlení v domečku se zahrádkou, jelikož rád chodí ven. V domácnosti by byl rád jako jedináček, ostatní kočičky nemá moc v oblibě. Lojza je kastrovaný.

Róza

Róza je půlroční kotě, které už jednou svůj domov našlo. Bohužel si ale nesedlo s novou kočičí kamarádkou a bylo vrácené do útulku. Rózinka je mazlivé, hravé kočičí stvoření, které by rádo dostalo druhou šanci.

Majka

Dvouletá Majka se dostala do útulku ve vysokém stupni březosti z fabriky, kde žila v naprosto nevyhovujících podmínkách. Tlapky měla poleptané od asfaltu a byla vyhublá. V útulku porodila zdravá koťátka. Je vzornou maminkou. Do adopce půjde kastrovaná.

Mimi

Mimi je dvouletá kočička, která po příchodu do útulku porodila koťata. Je velmi starostlivou matkou a o své děti pečuje s láskou. Až koťata najdou nové domovy, přijde řada i na Mimi. Nenechte ji dlouho čekat.

Tora

Šestiletá kočička Tora přišla do útulku s vážným zánětem mléčných žláz, jelikož jí byla odebrána koťátka příliš brzy. To jí způsobilo fyzické a psychické problémy. Své děti, o které ji neznámí lidé připravili, stále hledá. Po vyléčení a kastraci bude k adopci. Zamluvit si ji ale můžete hned.

Koťata

Letošní podzim byl velmi plodný. Útulek je plný dvouměsíčních koťat, která jsou připravená odejít do nových domovů. Výběr je velký: koťata mourovatá, černá, tříbarevná… všechna mazlivá, hravá, veselá a spokojená. Čekají jen na vás.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD