Nabídka psů

Útulek pro opuštěná zvířata
Jimlín u Loun
tel. číslo: 604 451 258
č. účtu: 212 683 421 / 0600
www.utulek-jimlin.cz

Míša

Kříženec Míša je pětiletý pes, který si užil své. Celé tři roky byl uvázaný na krátkém řetězu u boudy, do které se nevešel. V útulku je dva a půl roku, přesto je stále trochu nedůvěřivý. Na „svého“ člověka si zvykne a bude ho milovat, ale získání důvěry chvíli potrvá. Míša je dobrý hlídač. Je kastrovaný.

Roman

Roman je osmiletý německý ovčák. Někdo ho opustil, uvázal ke sloupu na sídlišti a nechal tak. Míša je chytrý pes, ale je potřeba, aby si na nového člověka nejprve zvykl. Na vodítku chodí bez problémů, zná základní povely. Chtělo by to člověka, který je trpělivý, laskavý a s pejsky už nějaké zkušenosti má.

Hynek

Asi osmiletý Hynek je kříženec německého ovčáka. Je poslušný, na vodítku umí chodit, zná základní povely. Hodil by se k člověku, který má rád delší procházky. Hynek je fajn pes, ale moc nemusí ostatní pejsky a jiná domácí zvířata. Jeho nová panička či páníček by měli mít zkušenosti s výchovou a výcvikem psů.

Barbucha

Barbucha je asi tříletý kříženec. Po příchodu do útulku byl zanedbaný, plný dredů a měl poraněný ocásek. Ten mu musel být amputován, ale Barbuchovi to nijak nevadí. Barbucha je kastrovaný. Kdo si tohoto pejska osvojí, získá v něm fajn kamaráda a velkého mazla.

Cosinus

Asi rok a půl starý pes Cosinus byl odebrán původnímu majiteli pro týrání. K neznámým lidem je trochu nedůvěřivý. I když se Cosinus v útulku mnoho naučil, ještě toho má hodně před sebou. V novém domově by se mu líbilo víc ještě s jiným pejskem nebo fenkou.

Punťa

Punťa je asi osmiletý pes. Původnímu majiteli byl odebraný pro týrání. Punťa chodí nerad ven, a proto je trochu při těle. Ostatní pejsci mu nevadí. Punťa by se hodil jako společník ke starším lidem.

Lesan

Lesan je pravděpodobně kříženec českého fouska. Je mu něco mezi pěti a šesti lety, je temperamentní, přátelský, má základní hygienické návyky a zvládá i základní povely. Na vodítku chodí vzorně, ale nesnáší pobyt v kotci a nechce být sám. Proto pro něj hledáme domov, kde by na něj jeho noví majitelé měli hodně času.

Žeryk

Žeryk je asi dva a půl roku starý kříženec labradorského retrívra. Je temperamentní a dobře hlídá. Nehodí se pro začínající chovatele. K lidem hned nepřilne, chce to trochu času. Na vodítku chodí dobře. Ostatní psy moc v lásce nemá. Žerykovi by se líbilo nejvíce v domku se zahradou.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2016
 P ZJ ST AD HD