Nabídka psů

Útulek Nová Paka
Přibyslavská 124
tel. č.: 731 626 969
č. účtu: 2000412864/2010
utuleknovapaka.estranky.cz

Klikněte pro větší obrázek Rok starý kříženec rotvajlera ARGO je asi padesátikilový mazel s velkým srdcem. Bývalí majitelé ho nechali u domu, ze kterého se odstěhovali. Argo i přesto miluje lidi. Hodil by se pro venkovní chov, kde bude mít dost prostoru pro pohyb. Na vycházkách má páru, je chytrý, učenlivý a má rád pamlsky. Argo je očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Klikněte pro větší obrázek ŠIBI je dva a půl roku stará shiba inu, která byla nalezena hubená, ustrašená a plachá. Zjistilo se, že byla vyhozená z množírny po tom, co jí odebrali šesti týdenní štěňata. Šibi už je na tom o mnoho lépe fyzicky i psychicky, je veselá, aktivní a ohromně mazlivá.

Klikněte pro větší obrázek Destiletá BÁRA ztratila milovaného páníčka. Poté byla několikrát adoptovaná, ale bohužel také vždycky vrácená. Jednou proto, že nezvládala být sama doma. Podruhé bylo vše v pořádku, dokud si nezačala nárokovat paničku jen pro sebe. No… Bára se rozhodně nehodí do kotce. Potřebuje láskyplnou péči člověka, který s ní bude moci trávit hodně času a nebude mu na obtíž přenechat jí vedle sebe místo na gaučíku. K dětem se Bára nehodí a musím vás upozornit také na to, že Bára nenávidí opilce. Někteří pejsci to tak mají a je dobré to vědět.

Klikněte pro větší obrázek Kříženci BENOVI jsou asi čtyři roky. Je to velmi přátelský pes a to jak k lidem, tak k ostatním psům. Beník je zvyklý i na děti. Beník je poměrně aktivní a tak by si zasloužil páníčky, kteří by se mu věnovali a pobývali s ním rádi venku na výletech a procházkách.

Klikněte pro větší obrázek KOBLIHA. Teprve tři a půl měsíce staré psí mimino. Podle původních majitelů, kteří se jí zbavili, je to kříženka čivavy a jorkšíra. Kobližka je milá, hodná a přátelská psí holčička. Takovej pejsek „do kapsy“. Nenechte jí v útulku čekat příliš dlouho.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý BOREK je menší kříženec, velmi aktivní a živý. Než přišel do útulku, byl uvázaný u boudy a ponechaný svému osudu. Borek potřebuje pohyb, ideálně bydlení v domku se zahradou a milující rodinu. Hodí se spíše k aktivním lidem. S ostatními pejsky nemá problém, ale kočky a slepice prohání. Není vhodný k celoročnímu pobytu venku, pouze přes den, na noc chodí spát do domu.

Klikněte pro větší obrázek Velmi temperamentní BOJKO hledá domov! Je to asi dva a půl roku stará kříženec, který si své psí kamarády vybírá podle sympatií. Bojko je velmi fixovaný na člověka, který se o něj stará. Trpí separační úzkostí, kterou se po velmi malých krůčcích snaží v útulku odstranit. Pokud je sám doma, byť jen půl hodiny, ničí věci, trhá oblečení, je schopen vytahat obsah skříně a zničit, co jde. Jakmile od něj člověk odchází, je schopen se podhrabat, vyhrabat dlaždice a utíkat za pánem a štěkat, až se chudák pejsek dusí. Moc by si zasloužil domov, ale pouze u zkušených páníčků.

Klikněte pro větší obrázek TOM je odrostlé štěně. Nějaký „dobrák“ ho vyhodil na ulici. Nenamáhal se ani přivést pejska do útulku. Tomík je přitom moc hodný, milý a přátelský pejsek. Líbilo by se mu u sportovně založených lidí nebo v rodině s dětmi, které má velmi rád.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2015
 P ZJ ST AD