Nabídka koček

o.s. Další šance
Slovany 175
Dvůr Králové nad Labem
č.ú.: 236897918/0300
www.dalsisance.cz

Klikněte pro větší obrázek LADY je krásná pětiměsíční kočička, kterou odchovala jedna z kojících koček v depozitu. Zažila šok, když ji nějaký necita vyhodil ještě jako slepé kotě – sedmý den jejího života – do kontejneru. Je čistotná, mazlivá a společenská a zaujme svým zbarvením milovníky černých kožíšků. Náramně se jí líbila procházka po zahrádce, ale chovat ji můžete i v bytě.

Klikněte pro větší obrázek MÍNA je pětiměsíční kočička plná života. Ráda si hraje a dovádí s ostatními kočičáky. Uvítala by nějakého kočičího společníka. Narodila se v depozitu kočičce, která ztratila domov. Všichni její sourozenci už odešli, jen Mína stále čeká, až se i na ni usměje štěstí. Kvůli temperamentní povaze by jí prospělo umístění do domečku se zahradou, kde by se mohla vyběhat.

Klikněte pro větší obrázek TOBINA je nádherná dlouhosrstá asi pětiměsíční kočička, která se zřejmě někomu ztratila. Zpočátku se toulala poblíž centra města a do depozita se dostala díky hodným lidem, kteří ji ze soucitu krmili. Tobinka je milá, klidná a velmi přizpůsobivá a čeká na laskavou paničku v domku s výběhem na zahradu.

Klikněte pro větší obrázek ZLATUŠKA je asi tři roky stará kastrovaná kočička, která žila celé dva roky pouze ve sklepě, aby chytala myši. Odtud se dostala do depozita, ve kterém čeká již půl roku na umístění. Přitom je to milá, nenáročná a laskavá kočička. Hledá trvalý domov v bytě u hodných lidí, kteří jí vynahradí dva dlouhé roky strádání.

Klikněte pro větší obrázek BERTÍK s BERUŠKOU byli jen náhodou nalezeni za zdí v opuštěné lokalitě, a to při kastraci volně žijících koček. Stačilo pár minut a sotva měsíční koťata zalezla do mokré trávy, kde by prochladla a pomalu umírala, neboť tehdy ještě ani neuměla sama přijímat potravu. Dnes jsou z nich dvou měsíční samostatní, čistotní, hraví a plně socializovaní mazlíci, kterým nechybí radost ze života, a hledají teplý byteček.

Klikněte pro větší obrázek VEVERKA a ČERTÍK jsou půlroční sourozenci. Byli nalezeni na konci srpna u silnice uprostřed lesa. Všímavá paní, která tudy projížděla, vyděšená a hladová koťata odchytila a umístila do depozita, kde pobývají dva a půl měsíce. Veverka je kastrovaná. Oba jsou to vděční společníci, kteří se od sebe ani na krok nehnou. Hledají umístění do společného domova nejlépe v klidné vesnici v domku s bezpečným výběhem.

Klikněte pro větší obrázek LAKY a LILI jsou rozpustilá a přítulná mourovaná koťata, kterým jsou nyní přibližně dva měsíce. Byla objevena u jedné dílny, u níž je našli příznivci královédvoreckého depozita. Koťata jsou čistotná a přizpůsobivá a hledají domov u hodných lidí v dobrých podmínkách nejlépe s možností venkovního pobytu.

Klikněte pro větší obrázek BOHOUŠEK je pětiměsíční kocourek, kterého našli pobíhat přes silnici u jedné restaurace. Nikdo ho nechtěl ani nesháněl, přestože je to velmi milý, kontaktní a čistotný kocourek. Je rád ve společnosti dalších koček, proto by byl dobrým parťákem pro vašeho kočičáka, který se sám nudí a potřebuje společnost. Hodí se k domku se zahrádkou s bezpečným výběhem, protože neustále pozoruje svět za okny.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2014
 P ZJ ST AD