Nabídka psů a koček

Azyl pes
Krásný Les č. 3, 464 01 Frýdlant
tel.: 606 345 536
č. účtu: 200885587/0600
azylpes.cz

Klikněte pro větší obrázek Kříženec labradora BLESK je velice temperamentní pes, dobrý skokan v dobré kondici. Je mu šest let. Má přátelskou povahu, je společenský. Má rád hodně pohybu. Dětem neublíží. Piškoty, tyčky a jiné dobroty zbožňuje. Vhodný na zahradu.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý pejsek FILÍPEK je velice společenský, jen promluvit. Bude milým společníkem do každé rodiny. Je hravý, přátelský - prostě pohodář. Velikostí tak akorát. Co více si přát? Byl nalezen, jak běhá po ulici. Najde domov u Vás?

Klikněte pro větší obrázek ARON je belgický ovčák. Je mu nejméně deset let. I přesto, že je to psí dědeček, je v dobré kondici. Aron umí základní povely, je to hodný a klidný pes. Na vodítku chodí vzorně, vůbec netahá. Procházku ale zvládne klidně i bez vodítka. Aron je mazlivý a za každé pohlazení vděčný. Je vhodný k dětem i na zahradu k rodinnému domečku. Najde tento psí dědeček nový domov? Já věřím, že ano.

Klikněte pro větší obrázek ERIK je šestiletý foxteriér s průkazem původu. Do útulku byl přivezen i se svým kočičím kamarádem poté, co jim umřela panička. Erik již jednou to štěstí měl a nový domov našel, ale byl, bohužel, z adopce vrácen. Prý vrčel na děti. A tak nezbývá nic jiného než se pokusit najít Erikovi jiný domov, tentokrát trvalý. Erik je hodný a milý pes s flegmatickou povahou. Byl zvyklý žít v bytě, ale domečkem se zahradou by určitě také nepohrdl. S kočičími kamarády problém nemá.

Klikněte pro větší obrázek HASAN je šestiletý kříženec, který pobíhal ještě s jedním pejskem po ulici. Je to moc hodný a kamarádský hafan. Hasan umí hezky chodit na vodítku a základní povely také zvládá bez problému. Moc rád se mazlí, ale na ostatní psy vrčí, když se mu něco nelíbí. K dětem se příliš nehodí. Hasan je vhodný k domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek Čtyřletá LÍZA a její kamarádka ANETA přišly do útulku spolu s dalšími devíti pejsky, poté co jim umřel pán. Všichni pejsci žili v nevyhovujících podmínkách, neznali denní světlo a člověka se báli. Trvalo dlouho, než si zvykli. Líza a Aneta jsou poslední, které čekají na svůj domov. Umí chodit na vodítku a budou z nich vděčné psí společnice.

Klikněte pro větší obrázek Šestiletý TEDDY vidí jen na střední vzdálenost. Svou lásku k lidem dává přesto najevo. Hned jak někdo přijde, začne skákat do výšky a dožaduje se pozornosti. Venku sice naráží do předmětů, ale pohybuje se přesto rychle. Je rád, když jde s člověkem, to se pak od nohy nehne. Jde spořádaně, protože ví, že mu s člověkem nebezpečí nehrozí. Teddy je obrovský mazel, až člověka dožene k slzám. Moc se za něj přimlouvám.

Klikněte pro větší obrázek KOČIČKY a KOŤATA. V útulku jsou dvě kočky a šest koťat různého pohlaví, barvy a věku - od tří měsíců do tří let. Vybere si každý. Najdou se pro místní kočičky nové domovy?

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2014
 P ZJ ST AD