19. říjen 2014

Obsah dílu

Projekt Zdravá zvířata – zdraví lidé — Iron Dog — Nabídka koček ze Sokolova

Části dílu

00:47
Projekt Zdravá zvířata – zdraví lidé
  Záchranná stanice Psí život zahájila na podzim letošního roku společně s Veterináři bez hranic projekt „Zdravá zvířata – zdraví lidé“, který je zaměřen na pomoc psům a kočkám, jejichž majiteli jsou lidé bez domova a osoby závislé na návykových látkách.
  Cílem projektu je vytvořit okolo „rizikových“ komunit bezpečnou bariéru naočkovaných a zdravých zvířat tak, aby se předcházelo případnému přenosu nemocí ze zvířat na člověka a jejich šíření do okolí. Cílem je zároveň nabídnout majitelům zvířat a jejich psům a kočkám i další navazující potřebné služby. Projekt budeme realizovat ve velkých městech po celé České republice, např. v Praze, Brně, Liberci, Ústí nad Labem. Projekt bude rozdělen do dvou fází.
  První fáze bude zaměřena na prevenci a bude zahrnovat očkování zvířat základní kombinací vakcín vč. vztekliny a zbavení zvířat vnitřních a vnějších parazitů, druhá fáze bude zaměřena na navazující služby jako léčení nemocných zvířat, zajištění pravidelného přísunu krmiva hl. v době rekonvalescence, pomoc s umístěním nechtěných štěňat a koťat či kastrace, která zabrání dalšímu množení nechtěných zvířat.
  07:31
  Listárna
   10:28
   Iron Dog
    Klub amerických buldoků (HEABC) vznikl v České republice v roce 2008. Od té doby se snaží představit toto plemeno v objektivním světle. Členové klubu pořádají každoročně mnoho akcí a k jedné takové pozvali i nás s televizní kamerou.
    Plemeno americký buldok má svá specifika. Jsou to pejsci temperamentní, velmi bystří, velcí sportovci, své paničce či páníčkovi oddaní a při správném vedení bezproblémoví.
    V reportáži se setkáte s několika majiteli amerických buldoků, kteří představí své čtyřnohé kamarády blíže. Budete se také moci zprostředkovaně zúčastnit soutěže Iron Dog a udělat si vlastní názor na americké buldoky. Že je to plemeno zajímavé a pro mnohé velmi atraktivní, je jisté. Neměli bychom však vybírat psa podle toho, jak se nám které plemeno líbí, rozhodující musí být to, co psovi dokážeme poskytnout. Pokud někdo hledá gaučového společníka, američtí buldokové to rozhodně nebudou.
    19:20
    Nabídka koček ze Sokolova
     Kočičí útulek Konec toulání
     Krásná 134, Kraslice, okres Sokolov tel. č.: 606 326 762 č. účtu: 43-8362330257/0100, v.s. 111111
     24:12
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž4 minuty
      Další díl
      Chcete je?

      Chcete mě? na sociálních sítích

      Napište nám