Nabídka psů

Útulek pro opuštěná zvířata
Liga na ochranu zvířat ČR
Nad Zámkem 5, Třebíč
telefon: 604 370 805
číslo účtu: 2700097404/2010
www.utulek-trebic.cz

Klikněte pro větší obrázekLabrador KÁJA pobývá v útulku už vice než rok. Byl nalezen u Ždánic se zraněnou pravou přední packou. Kája je asi šestiletý, hodný psí kamarád, poslušný pohodář, čistotný, vodítko mu nijak nevadí. Bez problémů se nechá vyčesat a ošetřit, s ostatními psy vychází dobře, ale kočky nemusí. V početnější rodině bude nejspokojenější.

Klikněte pro větší obrázekPětiletý JONÁŠ je hodný a klidný pejsek, ale chvílemi smutní. Snad to nemá souvislost s tím, že byl nalezen u hřbitova v Jaroměřicích nad Rokytnou. Ale aport ani hračky ho moc nebaví, zato s páníčkem by si hrál celé hodiny. Zvládá základní povely, spořádaně chodí na vodítku a veterináře se nebojí. Hodí se k rodinnému domku i do bytu a těší se na procházky.

Klikněte pro větší obrázekLINDA je kastrovaná kříženka. Byla nalezena se svou psí sestrou Borinkou na autobusovém nádraží v Třebíči. Je hodná, nechá se v klidu vyčesat, miluje hračky i procházky na vodítku. Jen kočky nemusí. Pejsci jí nevadí, ale nenechá si od nich nic líbit. Dobře hlídá. Byla zvyklá v bytě, ale bude vděčná za jakýkoli teplý pelíšek. Rádi bychom fenečky umístili společně – Linda je totiž na Borince hodně závislá.

BORINKA je pětiletá kastrovaná kříženka, sestra Lindy. V útulku je deset měsíců, ale stejně jako Linda stále teskní po páníčkovi. Je hodná a trpělivá, má ráda lidi a v jídle není vybíravá. Umí chodit na vodítku a snáší ostatní pejsky. Zkoušeli jsme fenky, které jsou si velice podobné, od sebe rozdělit, ale Linda to bez Borinky špatně snášela. Obě fenky dobře slyší na svá jména.

Klikněte pro větší obrázekKAZAN je kříženec německého ovčáka, kterého se majitel vzdal před Kazanovou náročnou operací v Brně. Zranění se nezahojilo, jak mělo, a tak se Kazan dostal do útulku s handicapem. Je to velký kamarád, hodný a poslušný. Má rád lidi, ale zároveň je i dobrý hlídač, čistotný, nechá se vyčesat, ošetřit a umí otvírat dveře s klikou! Nevítá společnost jiných pejsků. A mívá velký strach z dělobuchů a bouřek, v panice utíká. Kazan je pacientem Klubu ochránců zvířat v Brně, na jejichž stránkách se o něm můžete dozvědět více (www.kozmokra.cz).

Klikněte pro větší obrázekLORDÍK je kříženec kokršpaněla. Je to starší pejsek, ale moc hodný a oddaný. Má rád lidi, ochotně chodí na procházky a dobře se snáší i s ostatními pejsky. Nejvíc by se mu líbilo v rodinném domku s pelíškem v teple.

Klikněte pro větší obrázekMladou fenku ORINU bývalý majitel uvázal nedaleko útulku, ale Ori nezahořkla. Je hodně hravá a na vodítku netáhne. Byla by vhodná jako parťačka ještě k jednomu pejskovi. Zahrada však Orině rozhodně nepostačí, potřebuje pohyb. Uvítá aktivní páníčky, kteří sportují a poskytnou pejskovi delší procházky.

Klikněte pro větší obrázekOsmiměsíční TERI je kříženec foxteriera, Je to taková Dášenka v klučičí podobě. Teri je pohybově šikovný, nebojí se ostatních pejsků a rád si s nimi hraje. Má rád pamlsky a uvítá páníčka stejně hravého a temperamentního, jako je sám.

Klikněte pro větší obrázekDELFI je pětiletá kastrovaná kříženka, která se několik dní pohybovala v blízkosti útulku a držela si odstup. Dlouho čekala na páníčka, až se pro ni vrátí. Nakonec se ji po několika dnech podařilo odchytit a brzy se začala mazlit, jakoby z ní spadla nějaká tíha. Je hodná, trpělivá a dobrosrdečná. Drží si trochu odstup od cizích lidí, ale když se na ni nespěchá, sama přiběhne a vyžaduje pozornost. Ráda si hraje, nechá se bez problémů vyčesat a jiní pejsci jí nevadí. Delfi bude dospělému páníčkovi skvělým kamarádem, ale není vhodná k dětem.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2013
 P ZJ ST AD