Nabídka psů

Útulek Troja
V Zámcích 56, Praha-Troja
telefon: 222 025 916, 222 025 917
www.upozpraha.cz

Klikněte pro větší obrázek ASTA je třináctiletá, velmi milá a přátelská kříženka. Je nekonfliktní, hodná a klidná. Velké nároky na venčení nemá, ale krátké procházky jí jdou k duhu. Najde se pro Astičku hodný starší člověk, který ji nechá dožít v bezpečí a pohodě?

Klikněte pro větší obrázek Jedenáctiletá BLANKA patří do plemene maďarských ohařů. Je čistotná, hodná a rozhodně potřebuje lidskou společnost. Blanka je starší pejsek a nehodí se do venkovního kotce nebo jako pes k domku. Potřebuje teplo a pohodlí a přítomnost paničky nebo páníčka.

Klikněte pro větší obrázek BÁRA je osmiletá fenka bandoga. Pejsci jí nevadí, ale fenky moc nemusí. Na lidi je ale moc hodná a v jejich společnosti se cítí velmi dobře. Baruška potřebuje trochu vykrmit, do útulku přišla v dost zbídačeném stavu. Dobře jí bude ve společnosti člověka, který na Barušku bude mít hodně času a bude se jí věnovat.

Klikněte pro větší obrázek KULDA je dvanáctiletý kříženec labradora. Je to dobrák, na svůj věk aktivní. Je nekonfliktní, hravý a povahu má mírnou. Jiné pejsky ale nemusí, fenky mu však nevadí. Moc rád si hraje s nejrůznějšími hračkami. Kulda by měl najít domov v bytě nebo domku se zahradou, ale s bydlením uvnitř.

Klikněte pro větší obrázek Tří a půl letý stafordšírský teriér ARGO je aktivní, velmi bystrý pes. Fenky mu nevadí, ale jiné pejsky – jemně řečeno – pěkně žene. Argo potřebuje zkušeného chovatele, pevnou, ale laskavou a spravedlivou ruku a aktivní paničku nebo páníčka.

Klikněte pro větší obrázek MYŠÁK je pětiletý kříženec. Povahu má příjemnou, nekonfliktní, je milý a svou novou paničku nebo páníčka si bude bedlivě hlídat. Myšák už totiž nechce být sám. Moc by potřeboval dobrý domov a láskyplné zacházení. Hodí se do bytu a v domácnosti by měl být jediným zvířetem.

Klikněte pro větší obrázek REX je patnáctiměsíční pejsek, který se těší na dobrou výchovu a plnou misku. Je to kříženec a je velmi hodný, bystrý a učenlivý. Rexík je také velký mazel a sám si řekne, kdy a kde ho máte začít drbat. Potřebuje trochu přibrat, dbejte proto na kvalitní stravu. Rex se vám odmění velkou oddaností a přátelstvím na celý život.

Klikněte pro větší obrázek Kříženec labradora KHELY je už desetiletý pejsek. Je velmi hodný a poslušný. Nejlépe by mu bylo u staršího člověka v klidné domácnosti. Z Khelyho bude výborný společník pro příjemné jarní a letní vycházky i pro dlouhé podzimní a zimní večery třeba u televizní obrazovky nebo při čtení zajímavé knihy v teple domova.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2013
 P ZJ ST