Nabídka koček

Útulek MP Praha pro kočky
Dolnoměcholupská 58/27
Praha 10
telefon: 222 025 929
e-mail: upozdm@mppraha.cz
www.upozpraha.cz

Klikněte pro větší obrázek Želvovinová roční kočička AMÁLKA byla nalezena ve špatném zdravotním stavu v říjnu v Praze 6. Přišla o část ocásku a krátce po přijetí do útulku porodila mrtvá koťátka. Dnes už je zdravotně v pořádku a zaslouží si vlídné zacházení. Nejlépe jí bude v domku se zahrádkou.

Klikněte pro větší obrázek VIKTORKA je černá, asi 3,5letá přítulná kočička. Miluje lidi i přítomnost dalších kočičích kamarádek, asi proto, že jí v době nálezu v srpnu v Praze 6 dělali společnost další dva sourozenci. Je sterilizovaná, v jídle si nevybírá a doufá, že se jí jako poslední z celé bývalé rodinky podaří najít nového majitele.

Klikněte pro větší obrázek Tříletou BERTU objevil nálezce v prosinci v Praze 11 a dával jí naději na nový domov, když ji u sebe celý měsíc nechal, ale nakonec skončila v útulku. Je to klidná, vděčná sterilizovaná kočička, která nemá problém vyjít s ostatními kočkami.

Klikněte pro větší obrázek BUBLINA je ztracená, asi pětiletá sterilizovaná kočička, která už od listopadu marně čeká na svého páníčka. Nechtěla se vzdálit od domu v Praze 4, do kterého se dobývala, ale když nálezkyně obešla sousedy, zjistila, že nikdo Bublinu nehledá. Proto jí hledáme spolehlivějšího a věrnějšího nového majitele.

Klikněte pro větší obrázek Černá, asi devítiletá VANDA se v lednu zatoulala do Hostivařského lesoparku v Praze. Je to velmi plachá a nedůvěřivá kočička, která by uvítala majitele s domkem a se zahrádkou. Má ráda samotu a svůj klid, proto se straní ostatních koček. Je sterilizovaná, má hebký kožíšek a nádherně hluboký pohled.

Klikněte pro větší obrázek Všímavý řidič přivezl do útulku zraněného ALFONSE, kterého nalezl v listopadu v příkopu u silnice v Praze 4. Kastrovaného kocourka srazil jiný nezodpovědný řidič, který z místa nehody ujel a kocourka ponechal svému osudu. Dnes už je krásný, asi čtyřletý kocour zdravotně v pořádku, je kastrovaný a čeká na nového majitele.

Klikněte pro větší obrázek MÁŠA byla nalezena v únoru v přepravce v tramvaji č. 17 s dopisem „…jsem tvoje Máša“. Kočička je ještě v šoku, potřebovala by klidnou domácnost s laskavým přístupem. Je jí přibližně 5 let a je kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázek Kastrovaný kocourek ROLAND, kterému je asi let byl nalezen v Praze v Konšelské ulici v lednu letošního roku. Je čipovaný, ale bohužel doplatil na to, že majitel mikročip nezaregistroval, takže nelze dohledat, komu se kocourek ztratil. Je to velký mazel a rád se nastěhuje někomu na gauč.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2013
 P ST