Nahrávám video

13. říjen 2013

Obsah dílu

Jak pomoci živočichům žijícím v přírodní zahradě připravit se na zimu? — Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci — O. s. Beky — Nabídka psů z Frýdlantu

Části dílu

00:44
Jak pomoci živočichům žijícím v přírodní zahradě připravit se na zimu?
  Někteří lidé si stále ještě myslí, že přírodní zahrady jsou džunglí kopřiv, bodláků a různých trav. Jejich zahrady pak podle toho vypadají. Unifikované krátce střižené trávníky bez jediného stébla plevelu a s bazénem uprostřed. K tomu několik záhonků s květinami či přesně rozmístěné a zastřižené keříky. Každá rostlina, každý kámen má v takové zahradě své přesně určené místo. I v takové zahradě však může být přírodní kout, který by byl příznivý k přírodě a živočichům, kteří obvykle zahrady obývají.
  08:20
  Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci - ropuchy
   V tomto dílu miniseriálu, ve kterém se zabýváme plazy a obojživelníky České republiky, se dozvíme něco o ropuše krátkonohé a ropuše zelené.
   12:13
   Listárna
    15:41
    O. s. Beky
     Občanské sdružení Beky vzniklo na přelomu března a dubna letošního roku z potřeby pomáhat zvířatům v nouzi a lidem, kteří se o ně starají. O. s. Beky sdružuje mladé lidi, kteří se snaží vytvořit v útulkové sféře něco nového – chtějí útulky propojit a přimět je k větší spolupráci, k tomu, aby spolu komunikovaly a pomáhaly si. Chtějí pomáhat zvířatům efektivněji a nutno říct, že se jim to daří. Vzniklo několik projektů, které mají různé zaměření, ale jeden cíl – pomoc potřebným.
     19:28
     Nabídka psů: Azyl pes
      Azyl pes
      Krásný Les číslo 3
      Frýdlant telefon: 606 345 536 číslo účtu: 200885587/0600 www.azylpes.cz
      24:07
      Soutěž
       Přehrát celé video
       Stopáž4 minuty
       Další díl
       Chcete je?

       Chcete mě? na sociálních sítích

       Napište nám