Klikněte pro větší obrázek Nabídka pejsků bude z útulku Lukavice.

Útulek Lukavice
Telefon: 494 542 162, 608 524 973
Číslo účtu: 1240671369/0800

Klikněte pro větší obrázek Dvouletá kříženka tibetského teriéra LUCY žila s bývalými majiteli v bytě. V rodině se však údajně vyskytla alergie, a tak Lucy putovala do útulku. Fenka je vykastrovaná, temperamentní a velmi hravá. Je zvyklá na děti, které má velmi ráda.

Klikněte pro větší obrázek RONA je tříletá, trochu přerostla jezevčice. Bývalí páni se odstěhovali a fenka se jim nehodila do nových životních plánů. Rona potřebuje spoustu pohybu, aby se zbavila energie. Bude výbornou kamarádkou větším, hodným dětem, které jí neublíží.

Klikněte pro větší obrázek SORBON je dvouletý kříženec dobrmana. Má za sebou asi zlé časy, je totiž velmi bázlivý a zakřiknutý. K cizím lidem je zpočátku dost nedůvěřivý. Vlídné zacházení, pohlazení a pár pamlsků však dokážou divy. Sorbon si určitě brzy zvykne a stane se z něho dobrý hlídač i společník.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec knírače a pudla se jmenuje ARIN. Přestože ho bývalý pán uvázal v lese a opustil, je Arin velmi hodný a trpělivý pejsek. Starší lidé, kteří se mu budou věnovat, získají mírného a mazlivého kamaráda.

Klikněte pro větší obrázek Velmi krutým způsobem se lidé zbavili pětiletého BARONA. Tento německý ovčák je slepý a u silnice, kde ho přivázali, musel prožívat velkou úzkost. Baron oslepl asi po úrazu a potřebuje váš čas, trpělivost a laskavost, aby si v klidu zvykl na nové prostředí. Moc za něho prosíme.

Klikněte pro větší obrázek BERTÍK je roztomilé půlroční štěně. Kříženec jezevčíka a špice byl nalezen v lese a je neposedný, zvědavý a mazlivý jako všechna štěňata. Už potřebuje první lekce psí výchovy od hodných a laskavých lidí. Brzo se stane miláčkem své nové rodiny.

Klikněte pro větší obrázek Roční kříženec hrubosrstého jezevčíka se jmenuje NICK. Bývalému majiteli byl odebrán, a tak má za sebou asi ošklivé zážitky. Po špatných zkušenostech s lidmi je dost plachý a bázlivý. Potřebuje klidnou péči starších lidí v bezdětné rodině.

Klikněte pro větší obrázek MATÝSEK je mladý, veselý voříšek. Desetiměsíční štěně miluje psí hry všeho druhu. Dětí se nebojí. Matýsek je chytrý, učenlivý pejsek. S hodnými lidmi bude šťastný v domku se zahradou i v městském bytě.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2010
 P ST