Nabídka psů bude ze Spolku na ochranu zvířat Polná.

Spolek na ochranu zvířat Polná
Nerudova 378, Polná u Jihlavy
telefon: 602 885 171
číslo účtu: 199 985 037/0300
www.kynologiepolna.cz

Klikněte pro větší obrázek RAMON je asi tříletý kříženec německého ovčáka. Je výborný hlídač, který potřebuje dobře zabezpečený prostor. Snáší se s fenkami a pejsky menšího vzrůstu. K lidem je přátelský, ale potřebuje pevné vedení zkušeného chovatele.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletý vykastrovaný anglický kokršpaněl SAM potřebuje citlivý a důsledný přístup. Je to typický představitel svého plemene. Výborně hlídá, na každého vetřelce ihned upozorní a snaží se jej zastrašit. Jinak je to milý pes, ale jak říkám, občas si trochu postaví hlavu.

Klikněte pro větší obrázek DAIK je desetiletý kříženec, který přišel do útulku ve velmi zanedbaném a zuboženém stavu. Byl vyhublý na kost, ale teď už je zase v kondici. Daik trochu napadá na zadní nohu, zřejmě po úrazu autem, ale nijak mu to nevadí. Je to velmi milý, vstřícný a poslušný kamarád. Má rád jak lidi, tak ostatní zvířata. Prostě ideální společník.

Klikněte pro větší obrázek LIMETKA je osmiletá labradorka, která moc touží po vlastní paničce nebo páníčkovi. Je velmi milá a hodná. Limetka má vzhledem ke svému věku menší zdravotní problémy – špatně vidí, což pejskům zas tak moc nevadí, a začíná mít problémy s klouby. Byli bychom moc rádi, kdyby si Limetku vzal hodný a laskavý člověk a dopřál jí pár pěkných let života.

Klikněte pro větší obrázek MATĚJ je asi pětiletý kříženec kokršpaněla. Moc rád chodí na procházky, ale nerad „poslouchá“. Nejvíce by se hodil k domku s dobře oplocenou zahrádkou, kterou výtečně ohlídá.

Klikněte pro větší obrázek Osmiletý německý ovčák MAX je nejen výborný společník, ale také hlídač. Svoji „smečku“ bezmezně miluje a všude ji věrně a rád doprovází. Tak přesně tohle čeká toho, kdo si Maxíka vezme.

Klikněte pro větší obrázek Osmiletý kříženec BLEK přišel o paničku, která je velmi vážně nemocná, a tak se už o pejska nemůže dál starat. Blek je velmi přátelský a dovede ocenit každý projev lásky. Ovládá základní poslušnost, s ostatními pejsky se nepere, děti má rád. Hledá dobrý domov.

Klikněte pro větší obrázek CAR je asi čtyřletý německý ovčák. Je poslušný, hodný a dobře hlídá. Čeká na svou novou šanci a moc by si přál dostat se do rodiny k hodným a alespoň trochu sportovně založeným lidem.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2010
 P ST