Nabídka pejsků bude z útulku ve Slatiňanech.

Útulek pro psy Slatiňany-Podlíšťany
Telefon: 723 901 915
Číslo účtu: 19-5239700247/0100

Klikněte pro větší obrázek Pro mladou, veselou rodinu, která ráda sportuje v přírodě, se asi před rokem narodil moc milý společník. Jmenuje se LUCKY, a když se dostane z kotce, zahrne vás obrovským přívalem psí lásky a temperamentu odrostlejšího štěněte. Moc rád se mazlí a dovádí, v bytě se však umí chovat jako gentleman.

Klikněte pro větší obrázek Velkým přítelem lidí je dvouletý JOHN. Kříženec krátkosrsté kolie je milý a velmi inteligentní. Cítí se moc dobře uprostřed dobrosrdečné lidské smečky. Můžete se spolehnout, že vám nikdy neudělá ostudu a spolehlivě vás doprovodí na každém kroku. Už proto, že miluje pohyb a všechny psí hry, na které si vzpomenete.

Klikněte pro větší obrázek Roční kříženec FLIP má stále dobrou náladu. Nejlépe je mu však na dlouhé procházce s lidmi, kterým může darovat psí lásku a veškerou důvěru. Flip je temperamentní, přátelský pejsek, který potřebuje vlídnou výchovu k základnímu výcviku. Důsledný a hodný člověk ho jistě zklidní a ukázní.

Klikněte pro větší obrázek Jedenáctiletý kříženec LEX má za sebou moc zlé časy. Do útulku se dostal zraněný a dezorientovaný. Přežil totiž autonehodu, ze které se dlouho zotavoval. Dnes už je zase v pořádku, chybí mu však společnost hodných starších lidí, kteří by o něho s láskou pečovali. Zaslouží si trochu štěstí a my za něho moc prosíme.

Klikněte pro větší obrázek JIM se jmenuje roční kříženec s velkou láskou k dětem. Dokonale totiž vyhovují jeho nezdolnému temperamentu – ve hře jsou prostě obě strany neúnavné. Milý a přátelský Jim potřebuje každodenní porci pohybu při pravidelných procházkách a nejlépe i velkou zahradu pro rychlé psí závody.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý kříženec FRED je hodný, milý a mazlivý kamarád. Pokud ovšem nejste kočka – ty Fred považuje za životní nepřátele číslo jedna a honí je jako o život. Pejsek trpí epilepsií nervového původu a musí pravidelně užívat léky. Hledáme pro něho hodného člověka, který dohlédne na jeho léčbu a bude se mu s láskou věnovat.

Klikněte pro větší obrázek KAZAN je krásný a temperamentní kříženec německého ovčáka. Dvouletý pes má moc rád lidskou společnost. Pokud mu poskytnete dostatek pohybu, bude spokojený a bez problémů. V nepřítomnosti lidí se však občas vydá na individuální výlet a plot pro něho rozhodně není překážkou. Nic, co by nevyřešil pevný kotec.

Klikněte pro větší obrázek Pětiletému kříženci TOBIMU bude možná trvat nějaký čas, než si v novém domově skutečně zvykne. Pokud budete trpěliví a laskaví, brzy poznáte, že Tobi je skutečné zlatíčko a vyhlášený mazel. Je výborný hlídač a bodygard. Nejlépe by mu bylo v domku se zahradou.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2010
 P ST