Nabídka psů bude z útulku Na Bouchalce.

Psí útulek
Na Bouchalce 398
Buštěhrad u Kladna
telefon: 312 250 508 nebo 603 523 070
číslo účtu: 219 108 0267 / 0100
www.psiutulekhotelbouchalka.wz.cz

Klikněte pro větší obrázek Osmiměsíční křížence irského teriéra NELLYNCE musela být po kolizi s autem amputována zadní nožka. Nellynce to však vůbec nevadí, běhá a raduje se ze života, o který málem přišla. Je zvyklá v bytě, respektive v domě s probíhačkou na zahradu. Nellynka je čistotná, baští granule, ale ráda si dá i něco dobrého – pokud možno to samé co panička nebo páníček. Nellynka se nehodí k malým dětem, ale menší pejsek v domácnosti by jí přišel vhod. Nellynka je kastrovaná.

Klikněte pro větší obrázek DÁDA je dvouletá fenka thajského ridgebacka. Hodila by se k paničce, která by se jí dostatečně věnovala. Muže Dáda moc v lásce nemá, pokud by však v rodině nějaký byl a měl k Dádě dobrý přístup, zvykla by si. Dáda by se cítila nejlépe v domku se zahradou, který by i výborně ohlídala.

Klikněte pro větší obrázek Dvouletý slovenský čuvač PAN byl uvázaný v lese na řetěze. A jen díky tomu, že láska kvete nejen v máji, byl nalezen včas, i když moc už nechybělo a byl by v psím ráji. Pan je moc hodný a vděčný pes. Byl by dobrý hlídač na zahradu – hlídač, který štěká, ale nekouše.

Klikněte pro větší obrázek STAFFI je šestiletá fena stafordšírského teriéra. Osud jí napsal banální příběh o hodném a milovaném zvířeti, zemřelé paničce a bezohledných, sobeckých dětech. Staffi není zrovna krasavice, ale je to moc milé a mazlivé stvoření. A doufá, že ten zlý sen v boudě se zase změní na poležení na teplém koberci u nohou paničky nebo páníčka, kteří ji budou mít rádi.

Klikněte pro větší obrázek TOMBO je roční kříženec bígla. Tenhle pejsek neměl naštěstí nijak tragický osud – jen jeho pán, co měl rád psy, jaksi neodhadl jejich množství a svůj důchod. A najednou nebylo co jíst – pro nikoho. Pán šel do domova důchodců a jeho psi do útulku. Ale jsou mladí, veselí a plní dobré nálady. Tombo bude dobrý společník, který se hodí do bytu i na zahradu, ale jen s dobrou, zateplenou boudou.

Klikněte pro větší obrázek ZUZA je dva roky stará křížená ovčanda. Je přátelská a moc milá. Původní majitelé prodali domek a čubičku nechali zavřenou v garáži – bez vody a jídla. Zuza se snažila dostat ven a zlomila si přitom přední nožku. Ta se však již zahojila a teď hledá Zuza dobrý domov. Tahle fajn fenečka by byla ideální pro staršího člověka na dvůr i zahradu. A má ráda děti.

Klikněte pro větší obrázek LORDOVI je pět let. Je to typický jezevčík. Hodný, ale paličatý, veselý a plný optimismu, hlavu plnou nezbedných myšlenek na kdejakou lumpárnu. Lord má velmi rád dospělé i děti. Tenhle pejsek se hodí se pro odvážné a odolné páníčky se smyslem pro humor.

Klikněte pro větší obrázek Čtyřletý ARAN je hodný kokřík. Lidi, co mají špatnou zkušenost s tímto plemenem, by zírali. Aran popírá všechny aspekty svého plemene, totiž paličaté a kousavé kokry. Je to prostě budulínek. Hodný, veselý a vstřícný pejsek, který věří lidem a má je rád.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2009
 P ST