26 minut
Terra musica

9. březen 2011

Obsah dílu

Mezinárodní mozartovská soutěž — Primus vesper maximus — Kytarista a zpěvák Honza Ponocný

Části dílu

00:23
Mezinárodní mozartovská soutěž
  Amadeus je mezinárodní mozartovská soutěž pro mladé klavíristy do 11 let, která vznikla z iniciativy dvou brněnských základních uměleckých škol k 225. výročí koncertování jedenáctiletého Wolfganga Amadea Mozarta v sále brněnské Reduty. Letošní ročník nám poskytl příležitost se ohlédnout za úspěšnými laureáty soutěže, jakými jsou Jakub Sládek, Jan Vojtek nebo Josefína Janková.
  09:04
  Primus vesper maximus
   Primus vesper maximus je prvním představením Tanečního divadla MAXIMVS Brno a jeho hostů. Cílem projektu je seznámit brněnského tanečního fanouška s domácí i zahraniční scénou v rámci tradičního moderního tance. Můžete se těšit na Taneční divadlo Bralen z Bratislavy, Bohemia balet Praha a na Taneční divadlo Honzy Pokusila z Hradce Králové.
   18:33
   Kytarista a zpěvák Honza Ponocný
    Kytarista a zpěvák Honza Ponocný produkuje při své hudební show nečekané melodie a témbry, které vytváří kombinací kytarového a samplovaného zvuku. Je to hudební show, experiment, alternativa nebo jen hra? Snad od každého něco. V krátkém portrétu budeme svědky jeho schopnosti bezprostřední komunikace s publikem.
    Přehrát celé video
    Stopáž27 minut
    Další díl
    16. březen 2011

    Terra musica na sociálních sítích

    Napište nám