Spoluúčinkují: P. Liška, L. Pavlásek, Surbeck Brothers – mistři světa ve stepu bratři C. a D. Surbeckovi, okouzlující ženské pěvecké těleso s doprovodem Jelení loje, rokenrolová kapela Fireballs, Barin a Fretti (2010). Režie R. Chudoba

Obsah dílu

Přehrát vše

Bolek Polívka si do šestačtyřicátého pokračování svého pořadu opět pozval řadu pozoruhodných hostů. Prvním z nich je komik Lukáš Pavlásek, v jehož vystoupení bude hrát velkou roli socha. Zahraničními hosty budou několikanásobní mistři světa ve stepu Costel a Dorel Surbeckovi ze Švýcarska, vystupující jako Surbeck’s Brothers. Svým hudebně komickým vystoupením překvapí i absolventky Divadelní akademie muzických umění, které poznáte jako okouzlující ženské pěvecké tělísko s doprovodem Jelení loje. Skutečnou hudební lahůdkou bude rokenrolová kapela Fireballs.

Hvězdou večera bude po zkušenostech z několika předešlých Manéží jistojistě herec Pavel Liška, se kterým si Bolek Polívka dopřeje několik variací na přípravy, průběh a moderování Českého lva, v tomto případě nikoli známou anketu, ale novou divadelní hru.

foto: Martina Odehnalová, Jef Kratochvil

Stopáž70 minut
Rok výroby 2010
 ST
ŽánrZábava