Spoluúčinkují: polské smyčcové kvarteto MozArt group s hudebním kabaretem a klaunerií, hudební skupina Mako! Mako, akrobatické duo DaeMen (Petr Horníček a Zdeněk Moravec), herec Marek Daniel, Barin a Fretti (2011). Režie R. Chudoba

V sedmačtyřicátém vydání Manéže Bolka Polívky se opět představí mimořádně zajímaví hosté. Bolek Polívka se tentokrát překvapivě obrátil k vážně hudbě a pozval polské smyčcové kvarteto MozART Group, se kterým vzápětí ovšem zjistíte, že vážná hudba nemusí být až tak vážná, jak si někdy myslíme. Tato herecky i tanečně nadaná čtveřice vynikajících hudebníků dokázala, že i vážnou hudbu můžete dělat jakou skvělou humornou show.

Hudební kabaret vystřídá další hudební lahůdka, kterou je skupina Mako!Mako. Jejich originální hudba, ale i texty a především beat box, vás bude před televizními obrazovkami zvedat ze židlí, stejně jako zvedala diváky v Manéži.

Dech se vám pro změnu bude tajit spolu s dvojicí Petr Horníček a Zdeněk Moravec, kteří jsou známí jako duo DaeMen. Předvedou mimo jiné stejné vystoupení silové akrobacie, jaké budou mít možnost vidět diváci v Las Vegas.

Posledním hostem bude podivný pán, Ing. Miloš Hlaváček, jehož humor vám bezpochyby trošku zamotá hlavu, a budete dlouho přemýšlet, cože to vlastně bylo za člověka. Zatímco s Barinem a Frettim a jejich humorem žádné potíže mít nebudete. Spolu s Bolkem Polívkou vás s nadhledem provedou celou Manéží až k závěrečné písni Šaškové počmáraní.

Stopáž70 minut
Rok výroby 2011
 ST
ŽánrZábava