Spoluúčinkují: M. Eben, E. Holubová, I. Trojan, J. Kretschmerová, L. Malkina, skupina Bratři Ebenové, Barin, Fretti a další (2009). Režie R. Chudoba

Obsah dílu

Přehrát vše

V Manéži tentokrát přivítal Bolek Polívka skutečně vzácné a slavné hosty. Dalo by se doslova říci, že se Manéž samými hvězdami jen hemžila.

Jako první se představí host zahraniční, kterým je estonská herečka Lilian Malkina. A i když snad v první chvíli někdo nad jejím jménem zaváhá, tak připomenutí, že si zahrála babičku populárního filmového Kolji, řekne vše. Ovšem v Manéži ji poznáte tak, jak byste ani v nejmenším nečekali.

I další host, herec Ivan Trojan, patří dnes mezi české filmové hvězdy a netřeba ho více představovat. Ovšem Bolek Polívka odtajní jeho pozoruhodnou a zatím nezveřejněnou zálibu. Uvidíte, že budete překvapeni, čemu všemu se tento skvělý herec věnuje.

Další hostem, který už strasti Manéže okusil, je herec, moderátor a hudebník Marek Eben. A opět se dostane do situací, se kterými musí každý z hostů už počítat. Tentokrát však Marek Eben svými písněmi Folkloreček a Houston Bolkovi Polívkovi tak trochu poradil, co dalšího si na něj připravit.

Eva Holubová byla v Manéži vlastně už dlouho očekávaným hostem a nejen proto, že s Bolkem Polívkou vytvořila bezpočet filmových rolí v českých filmech. I tentokrát sehrají dokonalou scénku, ovšem ne vystřiženou z filmu nebo ze života, ale z Bolkova snu. A nejen to. Eva Holubová bude i zpívat.

Kromě těchto hostů se v Manéži setkáte s herečkou Jaroslavou Kretschmerovou, hercem Hanušem Borem, skupinou Bratři Ebenové či sportovcem Jiřím Okáčem, ale i s dalšími známými a zatím neznámými tvářemi. Samozřejmě Barin a Fretti nebudou chybět. Ale hlavně – budete se dobře bavit!

Stopáž70 minut
Rok výroby 2008
 ST
ŽánrZábava