Spoluúčinkují: švýcarská klaunka Gardi Hutter, slovenští komici René Štúr a Sväťo Malachovský, francouzská šansoniérka Céline Bossu, dětský žonglér Václav Peca, Jiří Pecha, Barin a Fretti (2009). Režie R. Chudoba

Obsah dílu

Přehrát vše

Setkání s Bolkem Polívkou v Manéži patří tradičně k velmi očekávaným událostem. Tento pořad se na televizní obrazovce objevuje už 22 let, a jako kdyby chtěl ve své hravosti dospět k dokonalosti, pohrál si tentokrát i s čísly, protože v tomto roce bude již 44. pokračování.

Bolek Polívka tentokrát vsadil především na zahraniční hosty a pozval švýcarskou klaunku a mimku Gardi Hutter, francouzskou šansoniérku, žijící ovšem u nás, Céline Bossu, slovenské komiky Reného Štúra a Svätopluka Malachovského, jejichž zábavná show plná humorných scének je jakoby vystřižená ze života.

A protože si Bolek Polívka chce připomenout i půlkulaté narozeniny svého hosta z nejvěrnějších, objeví se v Manéži po čase i Jiří Pecha. A jelikož hříčky všeho druhu k tomuhle pořadu patří, dalším hostem bude žonglér Václav Peca.

Se svou troškou do mlýna přispěchají – tak jako vždy – pomocníci Barin i Fretti.

foto: Jef Kratochvíl

Stopáž70 minut
Rok výroby 2008
 ST
ŽánrZábava