Zábavná show populárního herce a mima Bolka Polívky a jeho hostů. Spoluúčinkují: A. Polívková, P. Liška, L. Kerndl s kapelou, J. Polášek, S. Tobias, P. Hapka, M. Horáček, Barin a Fretti (2007). Režie R. Chudoba

Obsah dílu

Přehrát vše

V pořadí už 39. vydání zábavného pořadu Manéž Bolka Polívka opět televizním divákům představí zajímavé hosty a typicky manéžovské scénky v podání Bolka Polívky a jeho hostů. A i dnes se můžete těšit na zajímavé osobnosti, se kterými se v ostatních zábavných pořadech moc nesetkáte. Prvním hostem Bolka Polívky je vynikající jazzman, zpěvák a hudebník Laďa Kerndl se svou kapelou. A protože Laďa Kerndl strávil pracovně 24 let na zaoceánských lodích, prozradí Bolkovi, a samozřejmě i vám divákům, zajímavé momenty z tohoto období. A mluvit se bude i o gigolech… V Manéži zazpívá dvě nádherné písničky. V druhé písničce ho na trumpetu doprovodí vynikající hudebník Jaromír Hnilička, který se letos dožívá 75 let. A proto nebude chybět ani Bolkova gratulace… V roli Bolkova synovce se představí herec Josef Polášek, který má velký problém – neumí to se ženami. A Bolek se mu bude snažit poradit… Josef Polášek je v Manéži už podruhé, určitě si budete pamatovat na scénku Trolejbus. Tentokrát pantomimicky předvede Sen s Veronikou. Poprvé se v Manéži objeví a společně po boku svého otce představí Anna Polívková coby akrobatka na hrazdě s uměleckým jménem Anna Suppe.

Dnešním zahraničním hostem je slovenská herečka, zpěvačka a šansoniérka s podmanivým a velmi zajímavým hlasem Szidi Tobias. Společně s ní v Manéži vystoupí Petr Hapka a Michal Horáček, kteří jí napsali písničku Na hotelu v Olomouci. A věřte, že je všechny tři představí Bolek velmi zajímavým způsobem? Navíc se poprvé společně v Manéži objevili autoři závěrečné písničky Šaškové počmáraní, Petr Hapka (hudba) a Michal Horáček (text), která už neuvěřitelných dvacet let k Manéži neodmyslitelně patří. Posledním hostem je herec Pavel Liška, který tentokrát odmítne s Bolkem „blbnout“ jako Jaroušek Rédl a chce vystupovat už pouze jako seriózní herec Národního divadla. Těšit se můžete i na Bolkovy pomocníky Barina a Frettiho. A jak všechno tentokrát dopadlo, na to se už musíte podívat sami.

Stopáž75 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava