Spoluúčinkují: L. Bílá, K. Šíp, M. Labuda, H. Kaikula, J. Pecha, M. Hanák, Fretti, Barin a další (2007). Režie R. Chudoba

Obsah dílu

Přehrát vše

Manéž Bolka Polívky slaví!!!

Manéž Bolka Polívky má za sebou poměrně dlouhý a hlavně velmi pestrý televizní život. Od roku 1987, kdy se poprvé objevila na televizní obrazovce, uplynulo v době natáčení tohoto dílu rovných 20 let. A navíc tímto dílem dospěla už ke svému 40. pokračování. A to už je důvod k oslavám a také příležitost, aby Bolkovi a jeho Manéži přišlo pogratulovat hned několik hostů.

A tak uvidíte Lucii Bílou, která krom toho, že přiveze krásný dar, zazpívá svou píseň jen pro Bolka. Jako dárek sám vám bude připadat originální vystoupení hadí ženy Henny Kaikuly z Finska. Bolkův kamarád a herecký kolega Jiří Pecha přinese do Manéže dar, jak sám pravil, v podobě „trochy dekadence“. Se svým opravdu svérázným přáním i darem přispěchal do Manéže další Bolkův kolega, herec Marián Labuda, kterému se ovšem jeho dar vrátí tak trochu jako bumerang. To naopak Karel Šíp sáhl k tradici, dárek sice nepřivezl, ale připravil si seriózní projev a současně, jak prozradil, přijel si až do Manéže pro důležitou radu. A jak už můžete předpokládat, Bolek mu poradí skutečně po svém „velmi dobře“. A to není všechno, těch přání a dárků bude mnohem více… Budou se tu sbíhat gratulanti z dalekého východu, z Afriky, ale dokonce i ze všech možných „vyšších míst“. Ale to, kdo všechno přispěchal Bolkovi poblahopřát, se už podívejte sami.

Stopáž70 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava