Stanislav Gross - Upřímně

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jiří 20. 11. 2020 03:34 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Přínosný cyklus dokumentů a je fajn, že k němu dostala možnost mladá dokumentaristická generace. Nejvíce cením díly o Topolovi, Grossovi, Pithartovi a Zemanovi.

 • Petr Kučera 6. 11. 2016 19:56 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Kateřina F

  Se mě opravdu zdáš ,ten blesk a šíp evidentně sedí na tebe

 • Martin 13. 7. 2015 23:49 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

  Dobrej vtip

  "Žiju životem normálního člověka",....tak to je jeho hodně vtipná věta. Normální lidi choděj do práce, kde jsou u nás odměněni ani ne polovičkou průměrného platu v české republice.

 • Kateřina F. 22. 4. 2015 21:13 (!) Reagovat 7 +1 -1 7

  Tohle se vĂĄm nepovedlo

  Tak tohle se vám opravdu nepovedlo. Kdo má právo ho takhle soudit a takhle hnusně špinit. Pořad založený na vyjádřeních lidí, kteří mají vymytý mozek Bleskem, Šípem a pod. I kdyby skutečnost byla jakákoliv, prezentace člověka formou tohohle pořadu je absolutně bez úrovně. Když teda tak šíleně kradl, proč ho nikdo nesoudil, neodsoudil a nezavřel?! Měl vám přibouchnout dveře před nosem.

  • Petr Kučera 6. 11. 2016 19:53 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   Zloděj Standa

   normální zloděj ,sice odešel,doufám,že né do ,, nebe ,,a to je jeho štěstí jinak by doufám ,šel bručet

  • Pavlos 1. 6. 2019 19:48 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   A co teda bylo špatně?

   Kateřino, takže tu podle vás máme tři skupiny lidí. Lidé, kteří mají možnost dělat podvody (5%), lidé, kteří by je dělali, kdyby mohli (90%) a lidé morálně pevnější, kteří by více odolávali ( stejně jako někteří vždy odolali nepodepsat, 5% ). Takže co chcete? Aby se úspěšní a potenciální podvodníci snažili udržet současný status, ze kterého těží 5%? Anebo 95% společnosti, která aktuálně podvody nepáchá, by se měla snažit o to, aby takové chování bylo po zásluze potrestáno? Jestli vám nevadí jeho podvody, neměly by vám vadit ani ty ostatních politiků, takový optimismus je ale až toxický. Ale ne. Spíše mám bohužel pocit, že mícháte ideologii a osobní kouzlo s úplně jinými principy...

 • Delmor 17. 4. 2015 07:25 (!) Reagovat 3 +1 -1 3

  příklad

  Krásný příklad toho, jaký vliv má mediální masáž na ovečky. Standa byl člověk, kterému jsem fandil i když jsem tušil, že s ním zametou...

 • Eva 16. 4. 2015 12:35 (!) Reagovat 16 +1 -1 4

  Upřímě, kdo by nevyužil možnost se obohatit kdyby jí měl??? Všichni. Jen kážem vodu a většina z nás by se u "koryta" chovala úplně stejně.

 • Michal S. 12. 1. 2015 22:14 (!) Reagovat 0 +1 -1 3

  Nespravedliv7 obray

  Vážení, toto nebyl objekivní náhled na postavu premiéra Nečase. Trdit, že jeho vláda udělala vše špatně, nechat bez komentáře co vlastně dostal za materiál, s kým musel pracovat ve Sněmovně či ve vládě, obojí nezáviděníhodné, atd. Na vyhodnocení jeho postavy, role i vlády je příliš brzy, a troufám si říci, že autoři nejenže nemají odstup, objektivitu i kritický náhled, který by byl schopen najít i drobné pozitivum, z dokumentu přímo čiší touha ukázat jej pouze v negativním světle, a proto je nutné dát zapravdu panu Nečasovi v tom, co řekl jednomu z autorů v dokumentu do telefonu. Dejme čas historikům, oni nám za čas řeknou, kde byla pravda.

 • Ivan V. 1. 1. 2015 03:39 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  probuzení ze zapomnění

  Že s tím natáčením souhlasil! Mohl zůstat v zapomnění. Místo toho se v tom šťourá. Teď aby celá rodina doživotně chodila kanálama. Možná jen, kdyby ty pochybné miliony (2-3 ať si nechá) dal na oltář vlasti. Pak by mohl odejít z tohoto Světa jako světec a rázem by mu bylo odpuštěno. Našel by v sobě takovou morální sílu, nebo klidně na sebe nechá dál plivat?

 • Pavla SovovĂĄ 28. 12. 2014 10:12 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  Výborná idea vytvořit takovýto projekt - reflexe nedávné minulosti očima mladých lidí. Pro mě byl seriál velkým přínosem.

 • Mon 27. 12. 2014 12:38 (!) Reagovat 5 +1 -1 0

  OhlĂŠdnutĂ­

  Každý díl měl úplně jinou kvalitu, podle toho, kdo to natáčel a jak k tomu přistoupil. Dle mého názoru byl o parník nejlépe udělaný hned první díl s Pithartem, další výborně zpracovaný díl byl ještě s Topolánkem. Velmi nepovedeně natočený byl díl se Zemanem, dost slabě udělaný byl i díl s Grossem a obzvláště otřesně natočený byl hlavně díl s Paroubkem. Ostatní díly kolísaly mezi průměrem až podprůměrem.

  • Martin 31. 12. 2014 11:41 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   Nemohu neĹž souhlasit

   Co se týče kvality zpracování jednotlivých dílů tohoto cyklu, nemohu než souhlasit se závěry pisatele. Za rozhodně nejslabší považuji díl s Jiřím Paroubkem. Bohužel koncepce tvůrců dle mého názoru nevyužila potenciál, který se v tomto tématu skrývá. Tento díl postrádá alespoň základní zevrubnou analýzu politické práce pana Paroubka ve stranickém aparátu a úřadu premiéra, reakce politického okolí, dmonstraci jeho slabých a silných stránek, kvalitu rozhodnutí a kroků jeho vlády, porovnání mezi jeho tehdejším mediálním obrazem a dneškem. Za velmi povedené považuji díly o Petru Pithartovi, Mirkovi Topolánkovi, Josefu Tošovském a Václavu Klausovi. V tomto pořadí.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (18)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2013 – ST  HD
Žánr: Seriál | Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje