V pubertě se jeho rodiče museli obrnit trpělivostí. Teď si nechal jejich jména vytetovat na krk. Hudebník Mikolas Josef - v úterý ráno na Dvojce!

Obsah dílu

Přehrát vše

Návštěvy zubaře nepatří k těm, na které by se člověk moc těšil. Stomatologa se zeptáme nejen na novinky v péči o chrup, ale také na současné možnosti ošetření bázlivých pacientů. Dalšího pokračování se dočká i náš speciální psí seriál. Leonberger a bišonek – rozdílné velikosti, možná i povahy. I když, kdo ví? Více nám v úterý řekne chovatelka, která tyto krasavce chová společně pod jednou střechou. V pubertě se jeho rodiče museli obrnit trpělivostí, teď si nechal jejich jména vytetovat na krk. Co tím vyjádřil a kdy jej to napadlo, to nám prozradí zpěvák Mikolas Josef! V kuchyni nabídneme recepty na nejlepší dezerty, s interiérovým designérem probereme trendy v bydlení a povídat si budeme také se specialistou náboru pracovních sil. U všeho můžete být s námi, stačí si v 5:59 zapnout ČT2. Těšíme se!

Soutěžit budeme o hrnek z naší limitované edice. Téma ankety zní:
Vaše první zaměstnání? Prozraďte nám to třeba zprávou na rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na Facebooku.

Chat

stomatolog

MUDr. Marek Baran

V úterý 3. září


zpěvák

Mikolas Josef

V úterý 3. září


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD