Léto houslové virtuozky Gabriely Demeterové

Obsah dílu

Přehrát vše

Chystáte se na dovolenou? Dívejte se na dnešní Dobré ráno. Přidáme praktické rady - co třeba dělat, když na dovolené ztratíte pas? Nebo když vám ukradnou peníze? Nebo když vás v zahraničí zastaví policista a chce po vás pokutu? Zeptáme se tajemnice Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Připravíme studená jídla pro horké letní dny - třeba nepečený dezert nebo studenou polévku. Také zazpívá dámské trio Prime Time Voice melodie z českých i zahraničních filmů. Pozveme na výstavu autoveteránů American Cars a přijde houslová virtuozka, violistka, sólistka světových orchestrů, první česká finalistka a absolutní vítězka Mezinárodní houslové soutěže v Anglii - Gabriela Demeterová.

Anketní otázka pro dnešní den: Hádáte se kvůli dovolené? Proč? Pište na Facebook nebo mail rano.ostrava@ceskatelevize.cz

Chcete s námi vysílat živě Dobré ráno z Colours of Ostrava? Chcete v pátek 18. 7. 2014 zažít ranní poradu Dobrého rána, setkat se s hosty a tak trošku zkusit televizní práci? Zapojíme vás - máte jedinečnou šanci! Stačí celý týden psát odpovědi na anketní otázky, tak jako vždy. Ale na konci připište heslo COLOURS. Budeme tak vědět, že s námi chcete vysílat živě z festivalu. A ještě dostanete akreditaci na další festivalové dny. V pátek 11. 7. bude znám jeden divák, který si může vzít k sobě kamaráda. Krásná cena, zapojujte se s námi do vysílání Dobrého rána, na dva z vás se pak těšíme osobně!

Chat

houslová virtuózka a violistka

Gabriela Demeterová

V pondělí 7. července 2014


tajemnice AČCKA

Kateřina Petříčková

V pondělí 7. července 2014


Stopáž150 minut
Rok výroby 2014
 L HD