Našeho hosta, akrobatického letce Petra Kopfsteina, se budeme ptát, zda trávil pandemii ve vzduchu, nebo na zemi, co dělá akrobatický letec, když zrovna nelétá a jaké má plány do budoucna.

Obsah dílu

Přehrát vše

S Petrem Kopfsteinem si budeme povídat nejen o akrobatickém létání, ale i o tom, co dělá akrobatický letec, když zrovna nelétá. K příležitosti mezinárodního dne autistické hrdosti se budeme bavit i o Poruchách autistického spektra - o tom, co všechno to znamená a jak se u nás lidem s takovou poruchou žije - a to s Blankou Čáslovskou a Martinem Smolkou ze zapsaného ústavu SIPORA.
Divadlo Husa na provázku je známé a zavedené divadlo již mnoho desetiletí. Skupina tří mladých herců ovšem nedávno přišla s převratnou hereckou technikou, kterou pojmenovali Hraj něco. Dalibor Buš, Tom Žilinský a Dominik Teleky nám přijdou svůj objev osobně představit.
Pokud jste si někdy přáli umět létat a dosud jste se to nenaučili, možná pro vás máme řešení. Potřebujete k tomu pohodlnou židli, dron s kamerou a speciální brýle - rázem jakoby vás gravitace přestala omezovat. Tyto drony a závodění s nimi nám ukáže jejich konstruktér Jiří Fiedler.
Můžete se těšit i na recepty inspirované ptáky od šéfkuchaře Honzy Malinky a deskové hry nám představí Michal Požárek.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD