Do želez dostal nejednoho zločince v rámci svých seriálových rolí i herec Jan Hájek.

Obsah dílu

Přehrát vše

V poslední době rozvířil televizní vody zejména svou rolí Josefa Němce, ale už letos na jaře se podílel na natáčení dalšího významného snímku Poslední závod. Jakou roli v něm ztvárňuje, prozradí herec Jan Hájek osobně v úterním Dobrém ránu.
Stejný den to bude přesně 180 let, co soud potvrdil původně vyměřený trest 20 let odnětí svobody Václavu Babinskému. Co z tradovaných legend o tomto českém loupežníkovi je pravda a co vše se dochovalo o jeho pobytu ve vězení na Špilberku, řeknou Pavel Košťál a Michal Hančák z Muzea města Brna.
Hana Varmužová z Klubu českých turistů pozve k procházkám v přírodě a protože v úterý si také připomeneme Mezinárodní den Hvězdných válek, šéfkuchař Jan Rimpler se jimi inspiruje a vytvoří v dobroranní kuchyni GastroGalaxii.
Juraj Flamik představí mezinárodní cyklostezku EuroVelo13 - Stezka železné opony, která v uplynulých dnech dostala prestižní ocenění Cyklostezka roku 2021 na online veletrhu Fiets en Wandelbeurs v Nizozemsku.
A Ilona Čtvrtníková s Lenkou Petráškovou ukážou a vysvětlí, jak pomáhat a starat se o své blízké, kteří jsou nemocní, nebo mají jinak omezenou hybnost, v pohodlí a teple domova, což dělají i v rámci iniciativy Žít doma.
Nezapomeňte Dobré ráno sledovat i v úterý od 5:59 na ČT2 a ČT3.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD