Dáma s noblesou a elegancí a přitom energetická žena nebojící se vrhnout do kdejakého neobvyklého projektu. Tak by se dala popsat herečka Veronika Žilková, která se stane milým hostem pátečního vysílání Dobrého rána.

Obsah dílu

Přehrát vše

S noblesou a elegancí zvládne kdejakou roli ve filmu i
na divadle, ale svůj glanc neztratila ani při povinnostech spojených s
velvyslanectvím v dalekém Izraeli. Herečka Veronika Žilková je energická
žena, která se nebojí velkých výzev a neobvyklých projektů. Co aktuálně
připravuje? To prozradí v pátečním vysílání Dobrého rána.

Symbolem noblesy a elegance se stal herec Oldřich Nový, jenž za svůj život zažil velkolepou slávu, ale také několik pádů. Pod pokličku této zajímavé osobnosti dá nahlédnout filmová historička Šárka Gmiterková.

Pracovník Centra výpočetních a informačních služeb VUT Jaroslav List představí novinky v mobilních aplikacích a šéfkuchař Oskar Klanert připraví na počest narozenin Oldřicha Nového pravý prvorepublikový banket.

Kulturní život se vrátil zpět do svých kolejí a my máme pro vás hned dvě pozvánky na zajímavé akce. Ředitelka brněnské filharmonie pozve na Mezinárodní hudební festival Špilberk a dirigent Tomáš Netopil navnadí na Letní hudební akademii Kroměříž.

Dlouhé čtyři roky překládal scenárista Cyril Navrátil ztracenou a znovu nalezenou hru od Lope de Vegy Ženy a sluhové, aby se mohla vůbec poprvé uvést na českém území. Ochutnávku z tohoto představení nabídnou herci Karel Heřmánek mladší, Petr Jeřábek, Ladislava Jančíková a Anna Stropnická.

Tak nastavte si budíky, v pátek začínáme v 5.59 na ČT2.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD