Pondělí si poznačte do kalendáře, protože hostem Dobrého rána bude herec a principál Cirk La Putyka Rosťa Novák ml.

Obsah dílu

Přehrát vše

Rod známých loutkářů Kopeckých a jejich současné potomky představí v červnu dokument Na krev. Ne každý ale ví, že těmi potomky je právě herecká rodina Novákových. A právě Rosťa Novák ml. bude mluvit nejen o své divadelní společnosti Cirk La Putyka, jejíž doménou je nový cirkus, ale také o jeho dalších projektech, zejména těch filmových a seriálových.
Léto je obvykle časem dovolených. Letos ale většina bude muset zůstat v České republice. Jak ale řešit situaci v souvislosti se zrušenými zájezdy, jestli doplatit zbytek ceny a doufat, že odjedete, nebo jaké jiné možnosti klienti cestovních kanceláří mají i v souvislosti s aktuálními zařízení, vysvětlí právnička Jana Sedláková.
Kam ale můžete cestovat jsou naše luhy a háje. Co byste si rozhodně neměli nechat ujít, poradí Hana Slabáková z Klubu českých turistů.
Food blogerka Maruška Retková pro změnu ukáže, jakou svačinu si na cesty připravit, abyste si pochutnali a současně se pořádně nasytili i na delší trase.
Jak to bude letos s otevřenými sklepy a jak "koronakrize" zamíchala, nebo ještě zamíchá kartami vinařské turistiky, řeknou ředitel Vinařského fondu Jaroslav Machovec a ředitelka centrály cestovního ruchu Jihomoravského kraje Pavla Pelánová.
Pes je přítel člověka a jinak tomu není ani právě na výletech. Jakým společníkem je plemeno Tornjak, vysvětlí chovatelky Sabina Kučerová a Jasmina Petlach.
Vstávejte s námi v pondělí. Začínáme v 5:59 na ČT2.

Chat

právnička

Jana Sedláková

V pondělí 11. května 2020


Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD