Nejen o Veteránovi pohovoří herec Milan Ondrík.

Obsah dílu

Přehrát vše

Před týdnem odvysílala ČT nový film Jana Hřebejka Veterán, ve kterém exceloval v hlavní roli Milan Ondrík. Zatím co v českých médiích je tento herec poměrně novou tváří, na Slovensku patří k předním představitelům současné herecké generace. Řeč bude nejen o Veteránovi, ale také o dalších filmových rolích a účinkování v Slovenském národním divadle.
Na mrazu, tedy bez domova, nechce dobrovolně skončit asi nikdo. Situace kolem nemovitostí dnes ale není nijak růžová. Jak zvýšit své šance na získání vysněného domova, poradí realitní a hypoteční konzultantka Soňa Husáková.
Za mrazem se naopak může každý vydat dobrovolně třeba v rámci výletu. A kam? To už poradí Hana Varmužová z Klubu českých turistů.
Sníh se propašoval i do naší kuchyně. S tím bílkovým bude v úterý pracovat šéfkuchař František Sigmund.
Léto je sice ještě daleko, ale už teď hledají organizátoři Olympijského festivalu dobrovolníky pro tuto událost. Co a jak se bude v době letní olympiády ve vybraných našich městech dít a kdo se může k dobrovolníkům hlásit, řeknou Naďa Chattová, Tomáš Mirovský a také ambasadorka festivalu, tenistka Lucie Šafářová.
A za mrazem se pomyslně vydáme i v rámci posledního tématu. Redaktorka Zuzka Petrů se totiž vydá do brněnské zoo, kde společně s Martinem Hovorkou a Jaroslavem Jasínkem představí zvířata, která většinu svého života tráví právě v chladném prostředí.
Neváhejte proto a přivstaňte si, start je v 5:59 na ČT2.

Chat

V úterý 18. února


Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD