V úterý to bude sice pánská jízda, ale dorazí i nějaké dámy jako třeba Chantal Poullain a Štěpánka Křesťanová. S Josefem Šlerkou bude řeč o analýze sociálních médií a Nadačním fondu nezávislé žurnalistiky, jehož je ředitelem už 2 roky.

Obsah dílu

Přehrát vše

Jak je na tom česká mediální scéna 30 let od převratu? Existují u nás opravdu nezávislá média? A co pro novináře znamená být nezávislý? To jsou otázky pro Josefa Šlerku - ředitele Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a také analytika sociálních médií.
Listopad se i letos nese v duchu Movemberu. O problematice rakoviny varlat a prostaty bude informovat Jiří Hofreitr z organizace Muži proti rakovině.
Listopadové turistické tipy poskytne Hana Slabáková z Klubu českých turistů. A Pelého tisící gól si oslavíme pořádnou brazilskou "baštou", o kterou se postará šéfkuchař Oskar Klanert.
Rebelovat budeme v podobě dámských hostů hereček Báry Seidlové a Nikoly a Daniely Zbytovských, které pozvou na své scénické Čtení ke kafi ve Freskovém sálu v bývalém Lídlově domě.
A zpěvák a muzikant Thom Artway nejen že živě zahraje a zazpívá, ale také přestaví nový videoklip k písni Anděl, kterou převzal a zpracoval na počest jejího autora Karla Kryla.
Nastavte si budíky, začínáme za minutu 6 na ČT2.

Chat

sémiotik a odborník na analýzu dat ze sociálních sítí

Josef Šlerka

V úterý 19. listopadu 2019


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD