V úterý představíme právě natáčenou pohádku Největší dar.

Obsah dílu

Přehrát vše

Úterní ráno bude napříč propleteno přáteli všech a všeho! A protože pohádky miluje každý, autorská čtveřice režisérka Daria Hrubá, scenáristka Pavla Horňáková, producentka Marta Santovjáková Gerlíková a výtvarnice Petra Puldová představí jednu právě natáčenou s názvem Největší dar. A některé z autorek navíc pojí i vzájemné dlouholeté přátelství.
Už jste slyšeli o enologii? Pokud ne, tento obor zabývající se odborným vinohradnictvím a zpracováním vína představí jeden z Ondrových přátel a hlavně skvělý a uznávaný enolog Zdeněk Fibich.
Karel Batůšek je opravdovým přítelem celého Dobrého rána, protože k nám chodí představovat DVD novinky už vskutku roky a jinak tomu nebude ani toto úterý.
Na přátelské pohoštění vás pro změnu pozvou kamarádky v dobrém i zlém food blogerky Kateřina Jašková a Martina Hladyuk.
A kam jinam vyrazit se svými nejbližšími než do malebného kraje valašského. Tentokrát ale ne za pohádkou, nýbrž za sportem. Bohuslav Komín vás totiž pozve na valašského železného muže …ale i ženu Valachy Man 2019.
A svého kamaráda si do studia pozvala i Soňa. Jenže jí nestačil jen jeden, pozvala si rovnou celou kapelu s názvem The Shookies.
Tak se těšte, určitě je na co. Začínáme v 5:59 na ČT2.

Chat

režie, scénář pohádky Největší dar

Daria a spol. Hrubá

V úterý 30. července 2019


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD