S Dobrým ránem se opět vydáváme na cestu, tentokrát míříme na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech.

Obsah dílu

Přehrát vše

Baby nebude sedět v koutě a ani Dobré ráno! Všichni jsou už ve Varech na festivalu a my tam nemůžeme chybět. Čtvrteční vysílání proto můžete sledovat přímo z festivalového dění v Karlových Varech.
A máme radost, že naše brzké ranní pozvání přijal herec, režisér a vedoucí Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU Jiří Havelka. Řeč bude jak o jeho režijním debutu celovečerního filmu Vlastníci, tak třeba i o filmu Pražské orgie, ve kterém hraje jednu z postav.
Společně s Tomášem Svobodou, Václavem Benediktem a Lucií Sochorkovou představíme Karlovy Vary z mnoha úhlů. Zaměříme se jak na historii města, tak i na lázeňství a jeho snahu o zápis na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Aneta Veselská pozve na program Domu České televize, podobně jako Albert Fikáček na první ročník VlakFestu, který odstartuje už 11. července.
O dobrou náladu a historky ze zákulisí karlovarských večírků se postará oblíbený barman Tomáš Kučera, který se zaměří na drinky filmových hvězd.
A v neposlední radě se od stylistky Jarmily Krahulcové dozvíme, jak se na takový festival vybavit po všech stránkách …od běžného denního oblečení, až po designové kousky na párty pro zvané.
Program bude nabitý, máte se na co těšit. Začínáme jako obvykle v 5:59 na ČT2.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD