Filmový režisér a univerzální herec Radim Špaček si s námi popovídá o jeho aktuální tvorbě, posledním celovečerním filmu Zlatý podraz i počinech, které jsou teprve na obzoru.

Obsah dílu

Přehrát vše

Filmový režisér a univerzální herec Radim Špaček si s námi popovídá o jeho aktuální tvorbě, posledním celovečerním filmu Zlatý podraz i počinech, které jsou teprve na obzoru.Jan Rybár nás seznámí s nadcházejícím Pomněnkovým dnem, který rozšiřuje povědomí o pohřešovaných dětech i možné prevenci.

Martin Hovorka ředitel ZOO Brno, nám představí Světový den želv i důvody, proč je ochrana želv tak důležitá. Podělí se rovněž o praktické rady, jak k chovu želv přistupovat. O kulinářské umění se postará Oskar Klanert s recepty, jejichž příprava sice trvá dlouho, ale na oplátku se chuťovým pohárkům odmění měrou vrchovatou. Od Kateřiny Tůmové se dozvíme o filmových novinkách. Vladimír Hrnčíř pozve příznivce vojenské historie na burzu Militaria Brno a Pavel Řehoř představí jednodenní hudební akci Rock in Riviera, oslavující brněnský rock 90.

Nažhavit přijímače můžete v 5:59 na ČT2!

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD