Jak moc je pravděpodobné, že se sportovec po vážném zranění vrátí zpět na vrchol? Své o tom ví dráhový cyklista a vicemistr světa Tomáš Bábek.

Obsah dílu

Přehrát vše

Teorie pravděpodobnosti hraje důležitou roli zejména při sázení. A na co se sází nejčastěji na sport. Svou pozornost jsme nejen proto věnovali vynikajícímu dráhovému cyklistovi a úřadujícímu vicemistru světa Tomáši Bábkovi.
S jakou pravděpodobností se vám vrátí investice a do čeho vůbec vložit svůj volný kapitál, se zeptáme investičního poradce Richarda Kunovský.
DVD novinky jako obvykle představí Karel Batůšek a ke kuchařskému pultu se tentokrát postaví cukrářka Barbora Daňková. Naučí nás recepty, které musí dopadnout vždy dobře, i když budeme dávkovat suroviny tzv. "od oka".
U instantního fotografování máte zkrátka jen jeden pokus na jednu fotografii. Jednou zmáčknete spoušť a za pár minut máte fotku. Jak s takovým nástrojem umělecky nakládá fotograf Dante Daniel Hart, zjistíme v úterním Dobrém ránu a rovnou pozveme i na jeho výstavu Denní snění/Noční bdění.
Naučit se logickou čínskou hru mahjong není jednoduché. Proniknout do jejich tajů pomohou Vojtěch Trmal a Lukáš Bílek.
Nalaďte si Dobré ráno i v úterý za minutu 6 na ČT2.

Chat

dráhový cyklista

Tomáš Bábek

V úterý 30. ledna 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD