Vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje Pavel Tinka vysvětlí, jak se postupuje při vyšetřování požárů.

Obsah dílu

Přehrát vše

Hasič Pavel Tinka má pátrání a šetření stop na denním pořádku.Vyšetřuje totiž požáry a vše co s nimi souvisí. Jak taková práce vypadá, a co všechno musí vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru ovládat, vysvětlí sám už v úterním Dobrém ránu.
Jak vzniká detektivní zápletka a jak vytvořit věrohodný zločin? Na to se zeptáme spisovatelky Nely Rywikové.
A protože jedním z legendárních detektivů je i známý Sherlock Holmes, který inspiroval i úterý vysílání, v kuchyni se podíváme do jeho domoviny. Šéfkuchař Karel Nekola nám totiž připraví několik dobrot z britské kuchyně.
Pokud stále pátráte, kam se vydat s přáteli, rodinou či partnerem/kou za kulturou, nabídneme vám jednu z alternativ. Festival Divadelní mrazák, který pozve nejen na zajímavá představení divadel ze všech koutů republiky, ale hlavně také na zajímavé prostředí bývalé brněnské mrazírny dnes multifunkční prostor Industra STAGE.
redaktorka Míša Migotová se tentokrát vydá na "psí cvičák", aby od Veroniky Kašpříkové zjistila, jak se učí psi nejen stopovat, ale také další potřebné dovednosti.
Rozhodně se máte na co těšit, tak si nezapomeňte přivstat i v úterý.

Chat

vyšetřovatel, HZS JmK

Pavel Tinka

V úterý 31. října 2017


Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD