Nejedné dívce se bezbranně podlomí kolena v přítomnosti mladého a nadějného herce Jana Brožka. Bezbranně se ale určitě necítil Michael Borůvka, když lítal ve stíhacích letounech různých typů. Víc se dozvíte v pátek.

Obsah dílu

Přehrát vše

My máme rádi víno, … Tuto melodii si už určitě nejednou vyslechl od svého okolí mladý a šikovný herec Jan Brožek. Vedle vinařské tématiky se ale vyzná také v bojovém umění. V jakém, to už řekne sám v pátečním Dobrém ránu.
Jak se řídí bojový letoun a čím vším musí pilot projít při výcviku vysvětlí bývalý velitel české letky v Čáslavi Michael Borůvka.
Nová pravidelná rubrika se věnuje užitečným mobilním aplikacím. Hned dvě takové představí v pátek Jakub Čížek.
Když tělu nefunguje obranyschopnost, jak má, vypěstuje si spoustu alergií a intolerancí třeba i na různé typy potravin. Jak vařit s takovými omezeními, ale přesto si zachovat tradiční chuť pokrmu nebo se jí alespoň co nejvíc přiblížit, poradí foodblogerka Věra Strnadová.
Do boje, ale i do obrany se vydávali japonští mistři s typickými meči. A právě japonským mečům a kultuře se věnuje i výstava Masarykova muzea v Hodoníně Chryzantém a meč. Představit ji přijdou kurátor Marek Vařeka a japanolog Jakub Zeman.
Abychom se uměli v krizových situacích správně bránit, je dobré znát a umět alespoň základy některého z bojových umění. Nás zaujalo krav maga, o kterém nás přijdou poučit Michal a Martin Strouhalovi. A kdo ví, třeba se něčemu přiučí i Ondra s Honzou Brožkem. …Ale nebudeme předbíhat, nechte se překvapit a zapněte si nás zase za minutu 6 na ČT2.

Chat

herec

Jan Brožek

V pátek 4. listopadu 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD