Pondělní Dobré ráno bude trochu divoké, trochu romantické a trochu taky sladké. Dívejte se!

Obsah dílu

Přehrát vše

Byl 1. máj, lásky čas a nám se zachtělo zvolat: Hynku, Viléme, Jarmilo!
A tak jeden Vilém, konkrétně ten z rodu Čoků, se jal objevit ve studiu
pondělního Dobrého rána. I když se tváří na první pohled jako "tvrďák", jsme si jistí, že má něžnou a romantickou duši jako každý rocker.
Abychom to ale přece jenom trochu vyvážili, pozvali jsme i skutečně jemnou dámu, světoznámou harfistku Janu Bouškovou, která vás probudí svou dokonalou hrou na tento magický a romantický nástroj.
Když už máme ten máj a čas lásky, je potřeba dělat si navzájem drobné radosti. A čím jiným než sladkým potěšením. Šéfcukrářka Šárka Divácká nám ukáže, jak se ručně vyrábějí pravé čokoládové pralinky.
Ve dvou můžete jít i do kina. Nejlépe na nový dokumentární film 32 utajovaných stran - Zpráva z pekla. Představit ho a pozvat na veřejnou premiéru 5. května v brněnském kině Art přijdou režisér Jan Novák a herci Jan Adámek a David Janošek.
A když už budete mít dost sladké čokolády a slaného popcornu můžete udělat něco pro zdraví i pro zahrádku. Teď je totiž ideální období ještě stihnout nějaké jarní úpravy. Poslední opozdilci tak můžou pod vedením Svatoslava Lukáška a Dany Felklové proroubovat své stromky nebo třeba vysadit letničky do pařeniště. Snad od těchto odborníku pochytí něco i naše redaktorka Míša Migotová. A zapomenout nemůžeme ani na reportáž Petra Kotrly, který se zaměřil na závodní holuby.

Chat

zpěvák

Vilém Čok

V pondělí 2. května 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD