Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jakub A. Kučera 31. 1. 2021 01:19 Reagovat 0 0

  Myšlenka dobrá zpracování nic moc

  Prvotní myšlenka celého dokumentu byla asi dobrá, ale provedení pokulhává. Největší šlápnutí vedle, byla asi slečna sama. Nikterak ji nechci urazit, pouze sděluji své pocity a to jak na mne dokument "zapůsobyl". Celé mi to přišlo jako dychtivý pokus o něco velkého a nadějného, ale přitom z toho vzešla jakási laciná a ještě ke všemu trapná prezentace čehosi neuchopitelného. Hlavní věc, která mi na tom celém nebyla po chuti, byl přístup slečny, která měla neustále telefon v ruce, nedávala do toho jako novinářka žádný vhled či drajf a pouze opakovala co jsme viděli na obrazovce či co řekli druzí. Každopádně ten hlavní momentem kdy jsem poznal, že je to celé úplně špatně bylo v okamžiku, kdy vyháněli muže (nevím proč) a slečna si tam během toho všeho dělala svou fotku, jako hlavní aktérka zlaté mládeže. V tu chvíli mi bylo jasně, že se nato absolutně nehodí, uřízla si velkej part s pocitem, že nato má a potom co jsem viděl už nebylo možné to brát vážně. Práci kterou ti lidé odvedli je neskutečná, fandím jim a rád takovéto projekty podporuji, ale zde to bylo hrozně umělé, trapné a občas to působilo dosti nahraně.

 • Jíra Drvoštěp Štěpo 14. 1. 2021 23:10 Reagovat 1 1

  Už víme kam nás vládnutí ANO dostalo

  Nadčasový dokument, který, zpětně viděno, velmi přesně zachytil to, co nás čeká, když se hnutí ANO dostane k moci. V kombinaci s pandemií lze poupravit jejich volební heslo: "jsme schopný národ, který se nechá ovládat nemehly". Už nám to stačilo?

 • LAJA 14. 12. 2020 23:22 Reagovat 0 0

  Skvělý dokument

  Úžasná výchova, naslouchání myšlenkám a pocitům dětí, rovnováha mezi městem a venkovem.

 • Lucie 13. 12. 2020 15:09 Reagovat 6 1

  Víc takových rodičů

  Rodiče v dokumentu dělají něco mnohem smysluplnějšího, než je zakazovat jíst dětem maso a ostatní živočišné produkty - učí děti respektu ke zvířatům a k tomu, co nám zvířata poskytují.

 • j@d.eu 9. 12. 2020 12:06 Reagovat 0 0

  j@d.eu

  vidim to jako fuzi mezi ropakama a sexualnimy praktikami pozemstanu,.mozna ich bude i vic nicmene je to vtipny,ale na okrsek 9 v jar to nema :)

 • j@d.eu 3. 12. 2020 09:57 Reagovat 3 0

  j@d.eu

  tak s prichodem ditete,jsem tak nejak promyslel co je znamka punku a co je za kazdou cenu jet to svoje. udelat z vlasnich deti chudaky co zijou takhle,jen kvuli tomu ze mam pocit .... ze ja jsem umelec,,,,, myslim ze by to slo i jinak . bud at zije sam nebo at je tata

 • Sandra v Africe 3. 12. 2020 09:34 Reagovat 7 1

  Sandra v Africe

  Naprosto zbytečný dokument o nezajimavé, ale o to víc arogantní narcisistní, nevyzrálé a kudrnaté paní, co jela do Afriky (aby vynikl ten kontrast asi - rozmazlenej fracek v Africe... - no "skvělá" dramaturgická spekluace) Mužu se zeptat, jestli ta paní za ten výlet dostala zaplaceno? protože jestli jo, tak je to v podstatě výsměch všemu, co se ten dokument snažil říct a neřekl....

 • kořalečník 3. 12. 2020 01:00 Reagovat 1 1

  paralelní polis, ale spíše pro mildu zemana

  Trenýrky vlající nad Hradem. Pěkný útok na první signální. Jedna třetina obyvatel aplauduje, druhá nadává a třetí si říká, že někdo má "roupy". S odstupem času to však vypadá, že tato umělecká akce jen pomohla Zemanovi, stmelila jeho volební elektorát a pomohla mu k druhému vítězství v prezidentských volbách Zemana. Ano tato akce pomohla Zemanovi a ten si jí jako "oběť" velmi užíval. Někdy by umělci při plánování umělecké akce si měli vzít dobrý kvalitní alkohol, tento konzumovat několik dnů a na svou uměleckou akci se podívat z různých úhlů. V jedněch prezidentských volbách v USA Barbra Streisand tak mediálně vyváděla vůči republikánskému kandidátovi, že někteří demokraté ji museli okřiknou ať už konečně sklapne, protože její výlevy voliče demokratického kandidáta odrazovali od volby. Škoda, že podobně paní autorka Nesvačilová nezkusila se aktéry zeptat při plánování "trenýrek", jenže při jejím pracovním vytížení to dost dobře nešlo a evidentně ani nyní nejde. Škoda velká škoda.

 • vidurius 2. 12. 2020 12:11 Reagovat 3 0

  Jste valutové prostitutky, Česko uvízlo v 90. letech, říká Vorotnikov.

  https:***

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • x 3. 12. 2020 01:27 Reagovat 3 0

   x

   Aspoň ten vyžírka Vorotnikov Vás chlapci vytrestal, když zdemoloval každej azyl který jste mu poskytli :))). Z jeho strany to byl jistě také "symbolický " projev umělecké nespoutané diverzní avandgardy, vyjádřen prostředky jemu vlastními :)))

 • Grinch 2. 12. 2020 11:57 Reagovat 11 8

  Rozřezaná prezidentská standarta.

  Je to ubohý hnus, která přesáhl všechny meze. Ti lidé nemají pocit sounáležitosti se zemí ve které se narodili, byli špatně vychováni. Nemají žádná umělecká ocenění, žádné umění nevytváří, jejich akce jsou nepromyšlené a neodůvodněné, čiší z nich touha šokovat a politicky provokovat. Je to eklhaft.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (124)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi